Yeni Türkiye İçin Ümraniye’de Bir Araya Geldi

Yeni Türkiye İçin Ümraniye’de Bir Araya Geldi

Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Azmi Ekinci ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can,   Ümraniye Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen programda Doğulu hemşerileriyle bir araya geldi.

Ümraniye Nikâh Sarayında gerçekleşen programa Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Azmi Ekinci ve Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Dernek Başkanı Sinan Aslan, Bitlis Platformu Baskanı Selim Korkmaz, Bitlis Kalkinma Dernegi Baskani Abdulyeşil Ceylan, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Dernek Başkanı Sinan Aslan, Bitlis Platformu Baskanı Selim Korkmaz, Bitlis Kalkinma Dernegi Baskani Abdulyeşil Ceylan, AK Parti Elmalıkent Mahalle Teşkilatı Başkanı Mehmet Akagündüz, AK Parti  ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu gündeme dair birer selamlama konuşması gerçekleştirdi ve tüm İslam aleminin Regaip Kandilini kutladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise yaptığı konuşmasında, “Bu akşam ki yemeğimizin adı muhabbet yemeğidir. Bu sofra kardeşlik sofrasıdır. Bizleri kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Hasan Can, “16 Nisan’da Türkiye’nin istikrarının daha güçlü olacağı, istikbale daha güçlü gideceği bir Türkiye’yi hep beraber kuracağız.  16 Nisan’da bu kararınız evet mührüyle daha güçlü olsun” dedi. Başkan Hasan Can konuşmasının sonunda tüm İslam aleminin Regaip Kandili kutladı.

Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Azmi Ekinci, “Bitlis kararını vermiş. Sadece Bitlis değil İstanbul’daki Bitlisliler de kararını vermiş” dedi. Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi ile alakalı da bilgi veren Milletvekili Ekinci, “Biz hayır diyenlere terörist demiyoruz ama bütün teröristler hayır diyor. Biz hayır diyenlere hain demiyoruz ama tüm hainler hayır diyor. Biz hayır diyene gavur demiyoruz ama tüm gavurlar hayır diyor. Hayır diyenlere hiç bir şey demiyoruz ama bunları da hatırlatmak zorundayız” dedi. Milletvekili Ekinci konuşmasının sonunda tüm İslam aleminin Regaip Kandili kutladı.

Ümraniye, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı, AK Parti Ümraniye, AK Parti Elmalıkent Mahalle Teşkilatı Başkanı Mehmet Akagündüz, AK Parti Elmalıkent, 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ