Ümraniye’li Kadınlar Dr. Fatma Betül Sayan Kaya İle Buluştu

Ümraniye’li Kadınlar Dr. Fatma Betül Sayan Kaya İle Buluştu

 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyeli hanım esnaflar ile buluştu.

Programa Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Türkân Öztürk ve Sibel Şenocak, Ümraniye Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Bilgin, Ümraniyeli esnaf hanımlar ve Ümraniye AK Parti Mahalle Kadın Kolları Başkanları katıldı.

Ümraniye Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Bilgin, gündeme dair selamla konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, belediyenin yapmış olduğu hizmetler ve Ümraniye’nin 13 yıldaki büyük değişimi hakkında bilgi verdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Sayın Bakanımız bizim aile dostumuzdur. Kendisi de Ümraniye’nin bir evladıdır” dedi. Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgiler veren Başkan Hasan Can, “Artık bu ülkede hükûmet krizi diye bir şey kalmayacak. Bu ülke hep tek başına iktidar olduğu zamanlarda kalkınmıştır.” dedi.

Ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya konuşmasını gerçekleştirdi. Hollanda ve Almanya’da yaşanan diplomatik kriz hakkında açıklamalarda bulunan Bakan Sayan Kaya, “Çocuklarımızın geleceği için daha güçlü Türkiye için hep beraber evet diyeceğiz. Ümraniye’de sizinle bir Ümraniyeli kardeşiniz olarak konuşuyorum. Hanımlar kapı kapı çalacağız ve herkese meselenin siyasi bir mesele olmadığını, meselenin devlet meselesi olduğunu anlatacağız” dedi.

Ümraniye, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Ümraniye Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Bilgin, Ümraniye Ak Parti Kadın Kolları,  Başkanı Mukaddes Bilgin, Ümraniye Ak Parti, Ak Parti Ümraniye

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ