Ümraniye Web Portalı

Ümraniye,Dudullu'da Emlak piyasası

Ümraniye,Dudullu'da Emlak piyasası

Ümraniye Dudullu’da Emlak piyasası800x0_Evidea_1

Dudullu 1970 yılların son döneminde İmes sanayı ve daha sonra Modoko mobilyacılar sitesinin yapımına başlanmasıyla gündeme gelmiştir.

Dudulluda tarlalar hisseli olarak parsel yapılmış ve vatandaşa biraz peşin kalanı taksitle satılmıştır.Dudulluda arsa alım satım işi 1970 yılların son yıllarında başlamıştır.Öyleki günde 10 – 20 hatta daha fazla tapu yapan emlakcılar vardı.Bunlardan biride o zamanki Kastamonu emlak idi.Kadir bilici ve üç ortağı tarafından işletilen firma dudulluda en çok arsa satan firmalardan idi.

Dudullu 1980 ihtilalinden sonra bir süre durgunluk yaşada 1980 li yılardada emlak piyasasında gözde olan bir bölge.

Dudulluda arsa alım satım işleri 1980 li yıllarda Aşağı Dudullu ve Yukarı dudulluda hızlı şekilde yapılmıştır.Bu gün alınan bir arsa aynı gün veya bir kaç gün sonra alınan fiyatın üzerine karını koyarak satılan bir bölge idi.

Dudullu Emlak yatırımı yapmak isteyenlerin uğrak yeri olmuştur.

Dudullu 1990 lı yıllardada yine gözde olmuştur.Bu dönemde arsa alım satım yapılan  yerlere Dudulludaki en eski müstakil tapulu bölgesi olan Şerifali gündeme gelmiştir.Özellikle İmes ve modoko ya yakın bölgelerde imara konan depolama imarlı bölge gözde olmuştur.

Dudulluda 1990 yılların ikinci yarısında Şerifalinin tamamına yakının da arsa alınır satılır olmuştur.şerifali

Dudullu Şerifali bölgesi 2000 yıllara hızlı girmiş gerek imarın yükselmesi gerek Ataşehire olan komşuluğu nedeniyele yapsatcı mütahitlerin tercih ettiği bir bölge olmuştur.

Şerifalide 2000 yıllarda başlayan yap sat tercihlerinden bölgeye bazı marka konut siteleri ve projeleri yapılmıştır.

Şerifali Ümraniye Dudullunun en gözde bölgesi olmuştur.Yapılan kaliteli ve modern binalar siteler sayesinde emlak piyasasında gözde mekanlardan olmuştur.

Dudullu 2000 li yılların ikinci yarısında Kemerderede Evidea Aşağı Dudulluda Sinpaş AQUA City Konut projeleriyle tanışmıştır.

Daha sonraları Eltes güneşi,İdalist kent,Sinpaş manos,Sinpaş avangarden gibi bir çok lüx konut projeleriyle pirim yapmaya devam etmiştir.

Gerçi bu projelerin bir çoğunda Çekmeköy diye satış yapılsa da ve  bir çok emlak firması günümüzdede yine bu tür satışlar yapıyor.

Ümraniye Dudulluda olan bir proje neden Çekmeköy diye satılırki?

Ümraniye dudulluda Bulunan satılık arsa Satılık Daireleriniz için Kiralık daireleriniz için Ekinox Emlağı araya bilirsiniz.Ekinox Emlak 1977 den günümüze bölgede hizmet vermektedir.

Ümraniye,Dudulluda,Şerifalide bulunan satılık daireleriniz için arayın.Kiralık daireleriniz için arayın.Kat karşılığı arsalarınız için arayın.

Ekinox Emlak yıllardır bölgenin güvenilir Emlak firmasıdır.

http://www.ekinoxemlak.com/

http://www.ekinoxinsaat.com/

satilikdaire               dairemi-satmak-istiyorum KİRALIK DAİRE

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ