Ümraniye’deki Park Yapımı ve Çevre Düzenlemeleri Devam Ediyor

Ümraniye’deki Park Yapımı ve Çevre Düzenlemeleri Devam Ediyor

Yeşil alanda Avrupa standartlarını aşan Ümraniye, belediyenin yaptığı park ve bahçe düzenlemeleri ile nefes alıyor. Ayrıca belediye, kamusal alanların çevre düzenlemeleri konusunda da çalışmalara devam ediyor.

Ümraniye’deki Park Yapımı ve Çevre Düzenlemeleri (3)

Ümraniye Belediyesi, yaptığı çevre düzenlemelerine yenilerini ekleyerek, ilçeye yeni park, bahçe, oyun alanları kazandırıyor. Bunun yanında, var olan park ve yeşil alanların düzenlenmesi ile ilçedeki okullara oyun alanlarının kazandırılması, Ümraniyelilerin açık alanların keyfini çıkarmasını sağlıyor. Bu kapsamda, Ihlamurkuyu Muhtarlık parkı ile Tepeüstü Muhtarlık parkının yapımı ve Asya Spor parkı oyun alanı tamamlanarak kullanıma açıldı. Atatürk Mahallesi-Aslanağzı Sokak, Namık Kemal Mahallesi-İlker Sokak, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi-Poligon Caddesi Muhtarlık yanı park yapım projeleri ise devam ediyor.

Ümraniye’deki Park Yapımı ve Çevre Düzenlemeleri (1)

Ayrıca Esenkent Mahallesi-Teletaş Anaokulu, HASAM, Ümraniye Çocuk Eğitim Evi çevre düzenlemeleri çalışmaları sona ererken, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi-Poligon Caddesi yeşil alan düzenlemesi devam ediyor.

Ümraniye’deki Park Yapımı ve Çevre Düzenlemeleri (2)

Ümraniye, çevre temizliği ve yeşil alanlar konusundaki öncü ilçe olma özelliğini kararlılıkla koruyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ