Ümraniye’de Parklar Yenileniyor

Ümraniye’de Parklar Yenileniyor

Ümraniye Belediyesi, çocukların daha sağlıklı ortamda vakit geçirmeleri ve vatandaşa daha yeşil yaşam alanı sunmak amacıyla çevre, park ve yeşil alan düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Gün geçtikçe gelişen ve nüfusu artan Ümraniye, birçok alanda yenilenmeye ihtiyaç duyuyor. Çevre düzenlemesi, peyzaj ve yeşil alan çalışmalarıyla ilçe geneline estetik bir görünüm kazandıran Ümraniye Belediyesi, çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Ümraniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çevre, park ve yeşil alan düzenleme çalışmalarında arızalı ve kırık olan park zeminlerinin tamamen yenilenmesi, oyun alanında bulunan kauçuk ve oyun grubunun yenilenmesi, park içerisinde çöp kovası, bank, elektrik direği gibi donanım elemanlarının yenilenmesi yapılıyor.

Bunun yanı sıra peyzaj çalışmalarının yapılması, yeni oyun ünitelerinin kurulması, park güvenliği için demir ferforjelerin yapılması, mevcutta bulunan ferforjelerin yenilenmesi çalışmaları sürüyor.

Yapılan çalışmalar ile daha yeşil, daha temiz ve daha güvenilir ortamda çocukların oyun oynaması, vatandaşın daha güzel vakit geçirmesi ve dileyenlerin rahatça spor yapması amaçlanıyor.

Bu kapsamda Ümraniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Atakent, Esenkent, Tatlısu ve İnkilap Mahallelerinde bulunan mevcut parkların iyileştirilmesi ile yeni spor alanları oluşturulmaya devam ediyor.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ