Ümraniye Web Portalı

ÜMRANİYEDE KONUT ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

ÜMRANİYEDE KONUT ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Ümraniye  İstanbulun en büyük ilçelerinden biridir.

 

Ev alma  komşu al demiş atalarımız. Gerçekten de bu böyle. Konut alacağınız bölge ve apartma ve site hakkın’dada bilgi edinmelisiniz. Konut alırken göz önünde bulun’durmanı gereken bir kaç öneri size.

İstanbul’da konut alma kararınız var. Bir ilçe seçtiniz bu ilçede Ümraniye oldu. Nasıl bir seçim yapmalısınız. Ümraniye’nin hangi mahallesini seçmelisiniz. Aldığınız konut değerini korumalı hatta pirim yapmalı. Ümraniye’de her mahallede aldığınız konut değerini korur pirim yaparmı? Tabi ki hayır. Ne yazık ki Ümraniye’nin bazı mahalleleri pirim yapmaz.Hatta aldığınız  paranın altında elden çıkarmak zorunda kalabilirsiniz.

Bunun için bölgeyi tanıyan yıllardır Ümraniye’de Emlak işi yapan firmaları tercih edebilirsiniz.

Ümraniye  de genelde  çoğunluğu konut almaya uygun dur. Bazı mahalle ve bölgeler ne yazık ki sizlere tevsiye edemeyeceğimiz yerlerdir. Ekinox Emlak olar sattığımız konut un arkasındayız. Sattık komisyonu aldık işimiz bitti gibi düşünceye sahip değiliz. Kusurlu malı kusurunu gizleyerek satmayız. Satılık olan konut da bir kusur varsa mutlaka müşteriye daireyi görme aşamasında söyleriz müşteri bilerek alır. Konut da bulunan kusurları müşterimiz dilerse bu işlerde uzman  ekiplere yaptırırız.

Ümraniye de konutunu satmak kiraya vermek isteyenler

Konutu satmak kiraya vermek isteyen müşterilerimize de yukar’daki mantıkla yaklaşıyoruz. Konut’daki kusurları söylüyoruz bunların giderilmesi gerektiğini anlatıyoruz. Çünki alıcı temiz kusursuz bir konut almak ister.Konut kusurluysa fiyatı düşer satış süresi uzar.Birde gerçekçi fiyat tespit edilmeli.

Ümraniyede Satılık Daireler, Kiralık Daireler için Ekinox Emlak size bir telefon kadar yakın 0542 272 50 04 Çözüm ortağı web siteleri ile hizmetinizde.

Ümraniyede  Bulunan Kurumlar

Bir üniversite 29 mayıs üniversitesi, Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi,Ümraniye kadın hastalıkları ve doğum hastanesi,İstanbul finans merkezi ümraniye, Ümraniyede onlarca büyük özel kurum  banka genel müdürlükleri, Firma merkezler, Sanayi siteleri, İmes, Modoko, Keyap, Des, Kadosan ve Organize sanayi bölgeleri bulunmaktadır.

Ümraniye de bulunan Marka Konut Projeleri

Avrupa Konutları Yamanevler. Sinpaş aqua city, Sinpaş Avangarden Konut Projesi, Sinpaş Gökorman, Sinpaş Central Life, Sur Yapı Exen, Sur yapı metrogarden, Sur yapı şehir konakları, Ağaoğlu Eltes güneşi, Eltes gold Resıdence, İdealist kent,

Ekinox Emlak Çözüm Ortağı ve yayıncısı olduğu web haber siteleri

Emlak Dergisi Güncel Emlak Haberleri: www.emlakdergisi.net

Ümraniye Kent Portalı: www.umraniye34.com

Çekmeköy Ken Portalı: www.cekmekoy34.com

Emlak Magazin Emlak Haberleri : www.emlakmagazin.net

Ümraniye Site mahallesin de Soyakyenişehir konutlarına yakın Satılık Dubleks daire. Dairemiz 200 metre alt bölümü 3+1 Üst bölümü 2+1 İki girişli,İki mutfaklı, İki Banyo wc li. Tek daire fiyatına 2 daire 475.000 TL

Ümraniyede satılık daire 

Ekinox Emlak Kemal Altun

Ümraniye, Ümraniyede Satılık Daireler, Ümraniyede Satılık Daire, Ümraniye Satılık Daire, Ümraniyede Satılık Dubleks, Ümraniye Site Mahallesinde Satılık Daire, Satılık Daire, Ümraniyede Sahibinden Satılık Daireler, Ümraniyede Sahibinden Satılık Daire, Ümraniye Satılık

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ