Ümraniye Web Portalı

Ümraniye'de Gayrimenkul

Ümraniye'de Gayrimenkul

 

Ümraniye’de  Emlak piyasası

Ümraniye Emlak alım satımının en çok olduğu bir ilçe.Özelikle son yıllarda ümraniyede proje üreten büyük firmaların yanın da diğer mütahitlik firmalarının da yatırım için terçih edilen bir yer.

afis2

Ümraniye geçmişten günümüze emlak alım satım işlerinin en çok olduğu ilçelerden biridir.Geçmişte daha çok arsa alım satımının olduğu ümraniye son yıllarda daire satışında ön plana çıkmıştır.

Son yıllarda yapılan konutlarla  en çok tercih edilen mahalleler.Ümraniye merkez,Tantavi,Çakmak,Şerifali,Madenler mahallelerdir.

Ümraniyenin gözde merkezlerinden biride Tepeüstüdür.Burada yapılan AVM ler ve şirket merkezlerinin toplandığı bir merkez olmuştur.Anadolu yakasının  büyük şirketler tarafın dan tercih edilmiş bölgesidir.

Ümraniye madenlerde bulunan İdalist kent,Ağaoğlu eltesgüneşi,Sinpaş tarafından yapılan 4 konut projeside Ümraniye Dudulluda bulunmaktadır.Elit kesimin terçih ettiği bu gibi projelerde ümraniyede

Ümraniye Çakmak mahallesi ve şerifali bölgeside son yılların gözde mahalleleridir.Yatırım için terçih edilen yerlerdendir.

Ümraniye merkez ve Tantahi  gözde yatırım bölgesidir.

Yapımı devam eden Üsküdar,Çekmeköy,Sancaktepe metrosu da bölgeye haraket getirmiştir.Daire alacaklar artık ulaşımı daha çok düşünür oldular.Bu sebebten dolayı metroya ve ana yola yakın bölgeler  tercik edilmektedir.

Her nekadar madenlerdeki ve aşağı dudulluda bulunan bazı firmalar buraları çekmeköyde diye satsalarda yine Şerifalide bazı firmalar Ataşehir diye satış yapsalarda.Ümraniye İstanbulun yükselen değeri.

Yapılacak kentsel dönüşümle Ümraniye’nin çehresi değişmeye devam edecektir.

ÜMRANİYE’DE BULUNAN SATILIK KİRALIK DAİRELERİNİZ İÇİN EKİNOX EMLAK

http://www.ekinoxemlak.com

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ