Ümraniye’de Cuma Buluşmaları Devam Ediyor

Ümraniye’de Cuma Buluşmaları Devam Ediyor

Ümraniye Belediyesinin bu haftaki Cuma buluşması İnkılap Mahallesi’nde bulunan İlim Sarayı Camiinde gerçekleşti. Cuma buluşmasına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

Ümraniye’de Cuma buluşmalarının bu haftaki adresi İnkılap Mahallesi’ndeki İlim Sarayı Camii oldu. Cuma Namazını İlim Sarayı Camiinde kılan Başkan Hasan Can ve protokol namaz sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma buluşmasına, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, İBB meclis üyeleri, Ümraniye Belediyesi meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cuma Namazının ardından AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, gündeme dair bir konuşma gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmada, 700 bin vatandaşımızın yaşadığı küçük bir Türkiye olan Ümraniye’mizde insanlarımızla camilerde, derneklerde elimizden geldiği sürece birlikte oluyoruz ve her vatandaşımızın problemlerini dinliyoruz” dedi. 15 Temmuz akşamı yaşananlardan ve milletin kahramanlıklarından bahseden Başkan Hasan Can, istikrar için 16 Nisan’da Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi şarttır” dedi. Başkan Hasan Can, son olarak, Kazım Karabekir, Elmalıkent, İnkılap, Topağacı, Dumlupınar, Hekimbaşı bölgelerinde bulunan 2B arazilerinin 1/5000 ölçekli nazım imar planları hakkında bilgi vererek, 2017’nin sonbaharında bu bölgelerde ruhsatlı inşaat yapımına başlanacağını söyledi.

Konuşmasına, “Cumamız ve 3 aylarımız mübarek olsun” diyerek başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bu hükümet milletin hükumetidir. Yerel yönetimlerin bu şekilde üstün derece çalışmalarını siz değerli vatandaşlarımız yaptı. Sizler bize vekâlet verdiniz ve şu an büyüyen gelişen bir Türkiye var” dedi. 16 Nisan referandumun öneminden bahseden Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden ve çalışmalarından da bahsetti. Kadir Topbaş son olarak, Ümraniye Metrosunun da yakında açılacağının müjdesini verdi.

Konuşmaların ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Başkan Hasan Can vatandaşlara çorba ikramında bulundu.

Ümraniye, Ümraniye Ak Parti, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı , Av. Enver Sedat Çakıroğlu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ