Ümraniye’de Bilge Çocuklar İftarda Buluştu

Ümraniye’de Bilge Çocuklar İftarda Buluştu

Ümraniye Belediyesi, bünyesindeki kültür merkezlerine üye Bilge Çocukları Ramazan ayında da unutmayarak iftarda buluşturdu. İftar sofrasında bir araya gelen Bilge Çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Ümraniye Belediyesi Ramazan ayı boyunca birçok farklı noktada verdiği iftarlarda çocukları da unutmadı. Kültür merkezlerine üye Bilge Çocuklar için Çardak Kafe ve Restoran’da verilen iftar yemeğine, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

İftarda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ramazan ayının hayırlara vesile olması duasında bulunarak, çocuklara eğitimin önemini anlattı. Ümraniye’deki Bilgi Evleri’nin çocuklar için bir şans olduğunu söyleyen Özdemir, eğitimin önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

Düzenlenen geleneksel Bilge Çocuk iftarında; bir senelik emeği özetleyen video gösteminin ardından; bir sene boyunca her hafta aktif olarak gerçekleştirilen Değerler Eğitimi Kulübü, Akıl ve Zekâ Oyunları Kulübü ve Satranç Kulübü’nde dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Etiketler: Ümraniye’de Bilge Çocuklar İftarda Buluştu, Ümraniye Bilge Çocuklar , Ümraniye

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ