Ümraniye’de 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı İstanbul Öğrenme Şenlikleri

Ümraniye’de 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı İstanbul Öğrenme Şenlikleri
Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU, Ümraniye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nün 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı İstanbul Öğrenme Şenlikleri kapsamındaki mesleki ve teknik kursların yılsonu sergisinin açılışını yaptı.
 
 Akyaka AVM‘de düzenlenen ve Saygı Duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan törene Ümraniye Kaymakamı Suat DERVIŞOĞLU’nun yanı sıra, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan KARATAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin GÜL, Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim AŞÇI ve kursiyerler katıldı.
 
 Törende Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU tarafından kursu başarı ile bitirenlere sertifikaları takdim edildi. Sertifika takdiminin ardından tören, müzik dinletisi ve Ülkemizin yedi farklı yöresinden halk oyunlarının gösterisi ile devam etti.

Açılışı kurdele kesimi ile gerçekleştirilen sergide protokol üyeleri ve diğer katılımcılar sergiyi gezerek kursiyerler tarafından yapılan eserleri incelendi. Kursiyerlerin çalışmaları ile yakından ilgilenen Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU, kursiyerleri yapmış oldukları başarılı eserlerinden dolayı tebrik etti.

Etiket: Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU,  Akyaka AVM, Ümraniye Halk Eğitim Merkezi, Ümraniye

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ