Ümraniye Web Portalı

Ümraniye Sinpaş Palas Evleri

Ümraniye Sinpaş Palas Evleri

PALAS KONSEPT

Sinpaş Palas, az katlı yaşamı, yüksek duvarlarla çevrelenmiş site anlayışı terk edilerek tasarlanmış ince zevkli modern mimarisi ve sokak planlamasıyla; uzmanları tarafından müşteri memnuniyetine ve konforuna öncelik verilerek tercih edilen seçkin standart iç dekorasyon uygulamalarıyla ve konsept peyzaj uygulaması ile çalışanların ve şehir hayatından keyif alanların yeni adresi olacak.

“Şehirli” yaşam dokunuşlarının, Tuğla ve Metal görünümlü Dış Cepheli evlerden Arnavut kaldırımlı sokaklara, alışveriş caddesinden, fonksiyonel iç avlulara, Şehir parkından, dört mevsim renk değiştiren bahçelere, yürüyüş ve bisiklet parkurlarına kadar her alanda hissedildiği Sinpaş Palas’ta, kendinizi güvende hissedeceğiniz  huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor.

LOKASYON

Şehrin merkezinde yepyeni bir semt…

Anadolu yakasında Ataşehir ve Ümraniye’nin İstanbul Finans Merkez’nin yanı başında, kendine özgü stiliyle yepyeni bir şehir yaşamı başlıyor.
Yaklaşık 250 bin m2 alana yayılan, 10 binlerce kişi için yaşam alanı olacak Sinpaş Palas Finans Şehir, tüm ayrıcalıkları ve yatırım fırsatlarıyla sizi bekliyor.

SİNPAŞ PALAS
Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı,  Serüven Sk. No:1 Ümraniye/İstanbul     Telefon :  212 444 1974

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ