Ümraniye Parseller Mahallesi Muhtarlığı

Ümraniye Parseller Mahallesi Muhtarlığı

Ümraniye Parseller Mahallesi

Ümraniye Dudullu bölgesindeki mahallelerden biri olan Parseller mahallesi. Aşağı Dudullu mahallesi sınırları içinde iken mahallenin bölünmesiyle kurulmuştur.

Aşağı Dudullu Köy olduğu zamanlar 1970 li yılların son bölümünde yerleşim başlamıştır. Aşağı Dudulluköyünün tarlalarıiken bölgede arsa satışının doruk yapmasıyla  buradaki tarlalarda parsellenmış ve hisse tapu ile satılmıştır. Mahallenin bulunduğu alan daki parselleri Kastamonu emlak Kadir Bilici parselemiş ve satmıştır. Parseller mahallesi  parselosyon haritasın da Sabahattin bey sitesi olarak anılmaktadır.(Sabahattin bey Kadir beyin Arkadaşı Parseller mahallesinin Bakkalı ve  Kalfa amcası olan Sabahattin Altun dur. Allah rahmet eylesin  her ikisinede )

Parseller  mahallesinde Sinpaş aqua citi 1 aqua citi 2 konut projesi bulunmaktadır.

Parseller mahallesin de 1980 yıllarda dökümhaneler vardı şimdi kalmadı. Parseller mahallesi apartman konutlar vardır.

Ulaşım Otobüs ve minibüs le yapılaktadır. Dudullu Göztepe metrosunun son durağı Parseller mahallesi Karadeniz caddesindedir. Çekmeköy Üsküdar  metrosu depo  tesisleri bulunmaktadır.

 

Ümraniye Parseller Mahallesi Muhtarlığı

 

Ümraniye Parseller Mahallesi Muhtarı: Bayram BÖLÜCÜ

Parseller Mahallesi Muhtarlığı Telefon Numarası: 216-6122042

 Parseller Mahallesi Muhtarlığı Adresi: Parseller Mah. Nida sok. No:11

 

 

Ümraniye, Parseller mahallesin de ki satılık, kiralık, emlak alım satım işlerinizde Ekinox Emlak hizmetinizde. Emlak alırken, Emlak satarken , Emlak kiralaeken Einox Emlak sizin için çalışıyor.  0542 272 50 04  bilgi@ekinoxemlak.com

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ