Ümraniye Web Portalı

MUTFAK DEKORASYONU FİKİRLERİ…

MUTFAK DEKORASYONU FİKİRLERİ…

Modası hiç bitmeyen renklerden olan kırmızı, klasik veya modern mutfak dolapları içinde tercih ve dikkat çeken renklerKırmızı-mutfak-dolabı arasında yer bulunmaktadır.

Kırmızı renk 10 bireyden 9 unun tercih ettiği ve asla modası geçmeyecek renktir. Kırmızının muhteşem ve ihtişamlı görüntüsünün yanı sıra şıklığı her mekanda profesyonelce uygulanmaktadır. Giyim sektöründe olduğu kadar popüler bir renk olan kırmızı ev dekorasyonlarında aranılan bir renk olmuştur. Yatak odaları, oturma odaları,salonlar, çocuk odaları ve mutfaklarda özenle tercih edilen kırmızılar kullanılmaktadır.

Kırmızı mutfak dolabıKırmızı mutfak dolaplarında özellikle seçilen mutfak eşyalarının enbaşında gelir. Modası geçmeyen bu popüler rengi mutfak dolaplarınızda taşıyabilir ve harika bir dekorayon yaratabilirsiniz.

 

Çoktercih edilen kırmızı renkler mutfak dolaplarında da kendini ihtişamını bir şekilde göstermektedir. Kırmızıyı mutfağınızda uyumlu renklerle de uygulayabilirsiniz. Özellikle bu renklerin başında siyah, gümüş rengi ve ahşap renklerle çok uyumlu görünen kırmızı rengi mutfak dolaplarınızda kombine yapabilirsiniz. Özellikle dolaplarınızın rengi çift renk olmak zorunda olmayabilir. Fayanslarınızı ya da yer döşemelerinizi dolaplarınıza uygun yaptırabilirsiniz. Kırmızının tüm güzelliğini mutfaklarında görmek isteyen siz özel hanımlar, işte muhteşem kırmızının mutfak dolaplarında görünümü.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ