Ümraniye Web Portalı

Ümraniye Millet Bahçesi Tam Bir Yaşam Alanı Olacak

Ümraniye Millet Bahçesi Tam Bir Yaşam Alanı Olacak

Ümraniye Belediyesi tarafından kısa sürede hazırlanarak vatandaşların kullanımına açılan Ümraniye Millet Bahçesi, peyzaj çalışmaları ve düzenlemelerle tam bir yaşam alanı olacak.

Ümraniye Millet Bahçesi, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın göreve gelmesinin ardından kısa sürede projelendirilerek Ümraniyelilerin hizmetine sunulmuştu. Resmi açılışı henüz yapılmayan ancak Ümraniyelilere hizmet vermeye başlayan millet bahçesi, kısa sürede Ümraniyelilerin ve diğer ilçelerden gelen vatandaşların uğrak yeri oldu.

Yürüyüş parkurları, bisiklet yolları ve gazlı mangalları ile vatandaşların kullanımına sunulan Ümraniye Millet Bahçesi’ndeki çalışmalar da bir taraftan devam ediyor. Bahçenin içerisinde bir taraftan peyzaj düzenlemeleri sürerken, bir taraftan da havuz ve şelaler yapılıyor.

Şuana kadar peyzaj düzenlemesi çerçevesinde bahçeye işçiler tarafından çok sayıda ağaç dikildi. Bu çalışmalar sürerken bir taraftan da Ümraniyelilerin spor yapabilmesi için spor aletleri yerleştirildi.

Spora verilen önem çerçevesinde bahçenin bir köşesine yapılacak olan iki adet halı sahanın çalışmaları ise aralıksız sürüyor. Düzenlemelerin tamamlaması ile Ümraniyelilerin tercih noktası olan Ümraniye Millet Bahçesi, tam bir yaşam alanına dönüşecek.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ