Ümraniye Web Portalı

ÜMRANİYE MADENLER MESLEKİ ANADOLU LİSESİ ÇALIŞIYOR…

ÜMRANİYE MADENLER MESLEKİ ANADOLU LİSESİ ÇALIŞIYOR…

Ümraniye ilçemizin gerek eğitim kalitesi, gerekse öğrenci potansiyeli açısından önemli eğitim Ümraniye  Madenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesikurumlarından biri olan Madenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kuruluşu olan 2012 yılından itibaren eğitimde gösterdiği başarılarının yanına bu yıl sporda da başarılar eklemek için çalışmalarına başladı.

Okulda bu yıl göreve başlayan Beden Eğitimi öğretmenleri Havva CAN ve Edip CENGİZ okulun öğrenci potansiyelini de göz önüne alarak 4 branşta takımlarını oluşturdular. Atletizmde erkek ve kızlarda, Basketbolda erkekler, Voleybolda kızlar ve Futbol erkekler branşlarında çalışmalarına hız veren hocalarımız okulda ki temel hedeflerinin gençlere sporu sevdirmek olduğunu belirttiler. Bunun devamında ise eğer başarabilirsek Ümraniye ilçesinin sporda başarılı okulları arasına girmek olduğunu dile getirdiler. Bu doğrultuda çalışmalarımıza yapıyoruz dediler.  Okulumuzun ciddi bir eksikliği beden eğitimi derslerimizi ve sportif çalışmalarımızı yapacağımız bir salonumuzun olmamasıdır. Çalışmalarımızı Ümraniye Belediyesinin tahsisi ile Ümraniye İHL.Spor salonunda yapıyoruz. Bu kıymetli gençlerimiz özverili bir şekilde çalışıyorlar ve hedeflediğimiz noktaya doğru adım adım ilerliyoruz diye sözlerine devam ettiler.

Bu doğrultuda seçimle kurulan okulun Spor Kulübü yönetimi Adnan ÖZTÜRK başkanlığında Gamze OĞUZORHAN, Yasin Ümraniye  Madenler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYAVUZ, Halil İbrahim AŞLI, Hilal ELMALI,  Dilan YÜCEYURT, Elif KÖROĞLU, İpek YALÇIN, Mert ŞEREF, Şiyar TİMUROĞLU, Mertcan YAĞLIOĞLU, Bircan Büşra KÜÇÜK, Kader AYAZOĞLU, Leyla ALTIN, Mert KÖMÜRCÜ, Hatice AYAZOĞLU ve  Yağmur USANMAZ’ dan oluşturuldu.

Voleybol Genç kızlar takım kadrosunda ise Elif KÖROĞLU, Tuğçe KOCAEL, Gülderen ÇINAR, Sercan BUTAY, Ebru ERDOĞAN, Hatice AĞAOĞLU, Ferhan EYÜBOĞLU, Kader AYAZOĞLU, Emine MUTLU, Dilan YÜCEYURT, Gamze OĞUZORHAN, Gizem TÜĞMEK, Büşra MEYDAN, Elif YAMAÇ, Aynur ERGÜŞ, Rabia Nur TAŞDEMİR ,Buket DEMİR ve Hilal ELMALI yer aldılar. Futbol ve Basketbol takım kadrolarımız henüz netleşmediği için isimlerini şu an veremiyoruz diyen hocalarımız öğrenciler arasında tatlı bir rekabet olmasından da ayrıca mutlu olduklarını dile getirdiler.

Dileriz başarılar bu pırıl pırıl gençlerin olur…

Ümraniye  Madenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ümraniye  Madenler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiEteketler:ÜMRANİYE – Bilge Soyak İlkokulu,ÜMRANİYE – Bilge Soyak Ortaokulu,ÜMRANİYE – Atatürk Ortaokulu,ÜMRANİYE – Dudullu 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi,ÜMRANİYE – Eczacı Neşem Özlen Güray Anadolu Lisesi,ÜMRANİYE – Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,ÜMRANİYE – Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,ÜMRANİYE – Madenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,ÜMRANİYE – Namık Kemal Anadolu İmam Hatip Lisesi,ÜMRANİYE – Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi,Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlkokulu,ÜMRANİYE – Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi,ÜMRANİYE – Ümraniye Anadolu Lisesi,ÜMRANİYE – Ümraniye Merkez İmam Hatip Ortaokulu,ÜMRANİYE – Ümraniye 75.yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi,ÜMRANİYE – Ümraniye Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,ÜMRANİYE – 30 Ağustos Kız Teknik Ve Meslek Lisesi,ÜMRANİYE – 60.yı Meyveli Bahçe İmam Hatip Ortaokulu,ÜMRANİYE – Yunus Emre Ortaokul

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ