Ümraniye Web Portalı

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu Cumhuriyet Bayramını Mesajı

Ümraniye Kaymakamı  Suat Dervişoğlu Cumhuriyet Bayramını Mesajı
Milletimizin birlik ve beraberlik ruhu, zafer inancı ve iman kuvvetiyle tarihte eşine az rastlanan bir başarı sonunda kazandığı İstiklal mücadelemizin en büyük eseri olan Cumhuriyetimizin 94. yıldönümünü milletçe büyük bir gurur ve coşku içinde kutladığımız bu anlamlı günde, öncelikle tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 Ecdadımızın canı pahasına elde ederek bizlere emanet ettiği istiklalimize kastetmek isteyenlere 15 Temmuz gecesi olduğu gibi, günümüzde de ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmayı amaçlayan hainlerin bulunması, milletimizin birbirine daha sıkı bağlarla bağlanmasını ve kenetlenmesini sağlamıştır.
 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100. yılında, Ülkemiz kıymetli evlatlarının elinde daima yükselecek, ebediyen yaşayacak ve muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine çıkacaktır.
 Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor; aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.
                                                                                                                                                      Suat DERVİŞOĞLU
Ümraniye Kaymakamı
ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ