Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU 24 Kasım Öğretmenler Günü

Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU 24 Kasım Öğretmenler Günü

Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günün; öğretmenler günü olarak kutlanmaya başlanmasının 35. yıl dönümünü heyecan ve coşkuyla kutluyoruz.

Sınırsız bir fedakârlık ve sabır ile çalışan öğretmenlerimize sağlanan her destek, milletimizin aydınlık geleceğine yapılan yatırımdır. Öğretmenler, geleceğimizin en önemli mimarlarıdır.

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı ve gençlerimizi eğitmek, hem fiziksel hem ruhsal yönden geliştirmek; vatanına, milli değerlerine bağlı ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetiştirmek öğretmenlerimizin olduğu kadar bizlerinde görevidir.

Bu nedenle; eğitim sistemimizi daha iyi noktalara taşımak, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmak ve tüm imkânlarımızla öğretmenlerimize daha iyi çalışma şartları sunmak için çalışmaya devam etmeliyiz.

Öğretmenlerimizin Yurdumuzun her köşesinde olduğu gibi ilçemizde de, Ülkemizin muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkması için sorumluluk duygusu içerisinde hareket ettiklerine olan inancım tamdır.

Bu vesileyle; başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, her birinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden tebrik ediyorum.”

Suat DERVİŞOĞLU
Ümraniye Kaymakamı

ÜMRANİYELİ EĞİTİMCİLERDEN KAYMAKAM SUAT DERVİŞOĞLUNA ZİYARET

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Ümraniye İlçe Halk Eğitim Müdürü İbrahim AŞÇI, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Salih SADOĞLU ile okul müdürleri Hilmi ÖZAN, Ebru GÜRLEK ve Ali UZUN, Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU eğitimciler ile bir süre görüşerek, okulların ve Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

umraniye-haber

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU eğitimcilere yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve çalışmalarında başarılar diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ