Ümraniye Web Portalı

Ümraniye Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU

Ümraniye Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU yeni eğitim ve öğretim yılında da öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇİMEN ile birlikte yeni eğitim öğretim yılındaki ilk okul ziyaretlerini gerçekleştirdi.

umraniye-kaymakam-suat-dervisoglu-4

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU ilk olarak Şehit Erol OLÇAK Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulundu. Burada Dr. Sezai ÇELİK tarafından 15 temmuz konulu bir sunum yapıldı. Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU sunumda yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “15 Temmuz gecesi Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından ülkemizin bağımsızlığına birliğine ve dirliğine yönelik en alçak, en hain ve en kötü girişim ve saldırı gerçekleştirildi.

umraniye-kaymakam-suat-dervisoglu-2

O gece uçaklarla, helikopterle, tanklarla, silahlarla bu devlete ve aziz millete saldırmışlardır. Ancak milletimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine sokaklara, meydanlara koşarak darbecilere karşı büyük bir direnç gösterdi. Halkımız milli iradeye sahip çıktı, istiklal ve istikbal mücadelesi verdi. Tarihe not düşülecek demokrasi ve kahramanlık mücadelesi gösterdi. Millet bir ve beraber oldu.”

umraniye-kaymakam-suat-dervisoglu-1

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU daha sonra Şehit Erol İNCE Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi, Atakent Anadolu Lisesi ve İstiklal Ortaokulu’nu gezerek okul yöneticileri ve öğrencileri ile bir araya geldi. Okulları gezerek sınıflarda incelemelerde bulunan Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU öğrencilere yeni eğitim öğretim yılındaki çalışmalarında başarılar diledi.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ