Ümraniye İstiklal Mahallesi Muhtar Adayları

Ümraniye İstiklal Mahallesi Muhtar Adayları

Ümraniye İstiklal Mahallesi Muhtar Adayı

31 Mart 2019 pazar günü yapılacak mahalli idareler seçiminde Ümraniye İstiklal Mahallesi Muhtarı Servet Şimşek yeniden aday oldu.

Ümraniye İstiklal Mahallesi Muhtarı Servet Şimşek adaylarını mahallesinde ikamet eden halkın takdirine bıraktığını açıklayarak yeniden aday olacağını belirtti.

Uzun yıllar istiklal mahallsei muhtarlığını severek yapan Servet Şimşek gazetemize yaptığı açıklamada; Değerli İstiklal Mahallesi sakinlerimiz; Sizlerin güveni ve desteği ile 5 dönem görev süremizin sonuna geliyoruz.

Geçen bu hizmet sürecimizde demokrasimizin gereği olarak tekrar siz değerli mahalle sakinlerimizin onayına sunacağım. Geçen süreç içerisinde tek düşüncem tecrübem ile mahalleme daha iyi hizmet etmek oldu.  

Görev sürem boyunca Şahsi hiçbir beklentim kişisel hiçbir talebim olmadı kutsal bildiğim görevimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım, sizlerin güvenini sarsmadan güveninizi omuzlarımda taşıma gayreti içinde oldum.

Tecrübemle geçmişte rekor düzeyde vermiş olduğunuz destek için teşekkür ediyor aynı azim, kararlılık ve fedakârlıkla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 2019 Mart seçimlerinde tekrar İstiklal Mahallesi muhtarlığına adayım.

Dostluk, saygı, sevgi çerçevesinde bir seçim olmasını diliyor şimdiden mahallemize hayırlı uğurlu olmasını rabbim den niyaz ediyorum. Desteklerinizi bekliyor,   hürmet ve saygılarımı sunuyorum”

www.ekinoxgayrimenkul.com
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ