Ümraniye Web Portalı

Muhteşem bir plaj makyajının tüyoları

Muhteşem bir plaj makyajının tüyoları

Bu yaz plajların yıldızı mı olmak istiyorsunuz? Size vereceğimiz muhteşem bir plaj makyajının sırlarını uygulayarak bunu başarabilirsiniz.plaj-

Deniz, kum ve güneş üçlüsü bir araya geldiğinde bizden iyisi yok! Yaz mevsiminin bize farklı bir güzellik verdiği bir gerçek! Güneşte açılmış saçlar ve bronzlaşmış ten kulağa harika geliyor öyle değil mi?

Sahildeki birçok kadının arasından sıyrılıp öne çıkmak için çeşit çeşit bikinilerimiz, pareolarımız yetmiyor! Bunun için saçımızın ve cildimizin de muhteşem görünmesi gerekiyor. Belki biraz makyaj hiç fena olmaz! Dumanlı gözlerden, kuyruklu eyelinerdan bahsetmiyoruz tabii ki ama hafif bir makyajla yüzünüzün kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Elbette güneş korumasını atlamadan!

Muhteşem plaj makyajı

Her şeyden önce tüm vücudunuzu ve yüzünüzü güneşten korumanız gerekiyor. Gölgede de dursanız, UV ışınları cildinize etki edeceği için, koruma faktörlü olan kremlerden yararlanmalısınız. Şimdi bu makyajın sırlarını öğrenelim!

1. sır: Güneşle beraber cildiniz tamamen savunmasız kalır. Bu nedenle hem cilt kusurlarınızı plajkapatıp renk farklılıklarını eşitlemek hem de güneşten korunmasını sağlamak için, faktörlü bir renkli kremi cildinize uygulayabilirsiniz. Yüzünüz için köpük dokuda, kapatıcı özellikli, yüksek faktörlü güneş bakım kremleri bu yaz favoriler arasında!

2. sır: Gözlerinize su geçirmez özellikli maskaranızı uygulayabilirsiniz. Yalnız, gözlerinizin de güneşten etkilendiğini unutmamalısınız! Bu yüzden öncesinde kapatıcı özelliği de olan, yüksek koruma faktörlü, göz kreminizi; kaş kemiğinizden yanak kemiğinize kadar göz kapağınız da dâhil olacak şekilde uygulayabilirsiniz.

3. sır: Güneşin altında fazla kalınca, dudaklarınızda oluşan çatlakların arttığını fark etmiş miydiniz? Ne yazık ki güneş ışınları, dudaklarınıza da zarar veriyor. O nedenle plajda veya havuz kenarındayken, dudaklarınızı lip balmlarla sürekli nemlendirmelisiniz.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ