Ümraniye Web Portalı

At kuyruğu yapmanın 5 yolu

At kuyruğu yapmanın 5 yolu

Saç sarılı at kuyruğu At kuyruğu yapmanın en basit ve en şık yollarından biri de; at kuyruğunu bağladığınız tokayı, kendi1410610734_2 saçınızla gizlemenizdir. Saçınızı at kuyruğu şeklinde topladıktan sonra, at kuyruğu saçınızda bir tutam saç alıp tokanızın üzerine dolayın ve tokayı gizleyin. Saçınızı sabitlemek için tel tokalardan faydalanabilirsiniz.

Yandan düşük at kuyruğu Klasik at kuyruğundan sıkılıyorsanız, at kuyruğu yaparken saçınızda farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Mesela, romantik bir görünüm istiyorsanız; saçınızı yandan ayırıp enseye yakın bir yerden at kuyruğu yapabilirsiniz. Saçınızı dilerseniz daha aşağıdan da tutturabilirsiniz.

Retro at kuyruğu Farklı at kuyruğu modelleri arıyorsanız, retro at kuyruğunu da sevebilirsiniz. Bunun için saçınızın tepe kısmını krepe yaparak kabartmanız gerekiyor. Bu saç modelini kedi gözü makyajı ve kırmızı ruj ile tamamlayabilirsiniz.

Boğumlu at kuyruğu At kuyruğunuz için, masallardan ilham almaya ne dersiniz? Prenses Yasemin’den ilham alınmış at kuyruğunuzla hem hacimli hem de dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu modeli uygularken saçınızı tepeden toplayın ve at kuyruğunuzu kabartarak, lastik yardımıyla boğumlar halinde toplayın.

por-şık at kuyruğu Hem spor hem de şık bir görüntü için, saçlarınızı biraz tepeden ve sıkıca toplayın. Önden çıkan saçlarınızı bir saç spreyi yardımıyla düzeltin. Bu at kuyruğunu sabahtan akşama , her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kabarık-atkuyruğu-saç-modelleri At-Kuyruğu-Saç-Modelleri-I-2014-Saç-Modelleri-I-2015-Saç-Modelleri-2at-kuyrugu-sac-2015-9

 

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ