Ümraniye Web Portalı

BANYO DEKORASYON FİKİRLERİ..

BANYO DEKORASYON FİKİRLERİ..

Kırmızı Banyonun Farklılığıbanyo-dekor-fikirleri8

Mavi veya yeşil gibi doğayı, su kenarını çağrıştıran renkler banyoya çok yakıştığı genellikle bilinir. Bej rengi kir göstermeyen, huzur veren bir tondur. Ancak sık kullanılan bu renkler, banyoların birbirine benzemesine neden olmaktadır. Farklı ve şık bir banyo rengi ne olmalıdır size ? İşte, kırmızı banyo dekorasyonu bu noktada devreye girmektedir. Kırmızının göz alıcı etkisiyle banyonuz, evinizin diğer odalarını dekorasyon kulvarında geride bırakabilir.

Kırmızı banyo dekorasyonu akla gelince, banyo baştan aşağı kırmızı olmalıymış gibi anlaşılır fakat bu yanlış bir düşüncedir. Kırmızı çok güçlü, enerji dolu bir renktir. Bu nedenle fazlası, bir süre sizi yorabilir.  Hem duvarlar, hem aksesuarlar hem de banyo mobilyası aynı anda kırmızı olursa banyonuz olduğundan da küçük gözükmesine sebep olur. İç sıkıcı ve iç bayıcı bir hal alabilir.  Kirli beyaz, beyaz, bej, gri veya siyah gibi nötr renklerle kırmızı renk miktarını dengelemek yerinde olur.

Eğer size banyoda ne de başka bir odada duvarları kırmızıya boyama düşüncesi size abes geliyorsa, bu durumda kırmızı bir banyo dolabı işinizi görür. Kırmızı banyo mobilyası kullanacaksanız duvarlarınızı, bembeyaz değil de daha kırık bir tonda olması, beyazın içinde hafif gri bulunması görüntüye daha ağır bir hava verecektir.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ