Ümraniye Haber

Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe Gayrimenkul…

Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe Gayrimenkul…

sinpaş-avangarden

İstanbulun son yıllarda en çok gelişen bölgelerinden olan.Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızlarından olmaya devam ediyor.

İstanbul’un yatırım yapılacak  bölgelirin başında gelen bu üç ilçe yeni yapılan konut projeleriyle öne çıkıyor.

Ümraniye’de Kentsel dönüşüm kapsamında eski binalar yıkılıp yeniden yapılmaya başladı.Dönüşümü  mütahit firmalar arsa sahipleriyle görüşerek parselleri birleştirip yeni projeler üretiliyor.Dikine kulanılan emsal ile şehir de yeni  alanlar meydana geliyor.

Ümraniye’de Kentsel dönüşüm 30 Mart seçimlerinden sonra dahada hızlanacak gibi gözüküyor.Ümraniyede proje üreten firmaların başında Sinpaş,Sur yapı,Ağaoğlu,Gibi marka firmalar önde gidiyor.

Ümraniye Merkez Çakmak Şerifali Dudullu Bölgelerinde yapılan marka konut siteleri ile öne cıkıyor.

Dudullu bu bölgede özellikle Madenler Necip Fazıl mahallesi Aşağı Dudullu mahallesinde  olmasına rağmen Bazı konut üreticileri ve Bazı Gayrimenkul firmaları Sattıkları daireleri Çekmeköy’de diye satarak yatırımcıyı yanıltıyorlar.

Ümraniye yapılmakta olan Üsküdar Dudullu Çekmeköy Sancaktepe Taşdelen metro inşaatının bitmesiyle fiyatları katlayacak.Şu sıralar Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe ilçelerinde yatırım yapmak çok akılıca olur.

Çekmeköy Özellikle  konut sitelerinin yanın da  villa ve villa siteleriyle ve  son yıllarda çokça tercih edilen bir bölgedir.Çekmeköyde daha çok Üst gelir gurupları villa ve marka olmuş konut sitelerini tercih etmektedir.Çekmeköyde orta gelir gurubu için merkez mahallesi mimar sinan mehmet akif hamidiye çamlık mahalleleri tercih ediliyor.

Son yıllarda Çekmeköy Taşdelende Yatırımcılar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.1

Çekmeköy merkezde Dükkan kiraları Çok yüksektir gelen kiracıların çoğunluğu bir yıl iki yıl gibi kısa sürelerde iş yerini kapatık gidiyorlar.Buradaki dükkan sahiplerine  tavsiyemiz kiralar uçuk olmamalı kiracı para kazanırsa kiranızı verecektir yoksa üç beş ay takar gider.Üzüm yemekmi bağcıyı döğmekmi.Çekmeköy işyeri ve ofis mezarlığına dönmesin 5 yıldır kiralık ofis kirası 2000 tl tabiki tutan yok .Yazık yatırıma

Sancaktepe İstanbulun yeni ilçelerinden olan Sancaktepe özellikle samandıra bölgesinde Ağaoğlu Sinpaş gibi marka firmaların yaptığı projelerle gözde yatırım bölgeleri olmuştur.

Sancaktepe Samandırada Askeri havaalanına yapılacak Şehir hastanesi ilede gündemde olan bir bölgedir.

Yatırım yapılmaya değer ilçelerimizden biri olan sancaktepe hızla gelişmeye dema ediyor.

Gayrimenkul yatırımı yaparken tabiki dikkatli olmak lazım.Satın alacağınız yatırımı yaparken proje üreten firma hakkında bilgi almalısınız.Bunun içinde  bölgenin önde gelen gayrimenkul firmalarından yararlanın.

Ümraniye,Sancaktepe,Çekmeköyde Önde Gelen Gayrimenkul firmalarından olan Ekinox Emlak Satılık ve kiralık Daire Ofis Ev Arsa Dükkan larınızın satışında Yararlanacağınız Gayrimenkul firmalarının başında geliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ