Ümraniye Çakmak Mahallesi Muhtar Adayları

Ümraniye Çakmak Mahallesi Muhtar Adayları

Ümraniye Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı

Yapılacak olan yerel seçimlerde Ümraniye Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı olan Zerrin Özgüner Çakmak mahallesi sakinlerin den destek istiyor.

İyi günler ben Zerrin Özgüner 1961 İstanbul doğumluyum yaklaşık 20 senedir Ümraniye Çakmak Mahallesi’de yaşıyorum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum halen de aynı Üniversitesinin Adalet bölümüne devam etmekteyim, Altınbaş Üniversitesi yerel yönetimler Akademisinde sertifika programını tamamladım. Bir süre özel şirketler de çalıştım, bir çok eğitime katkı sağlayan projelerde yer aldım.

Bir kadın olarak yaşadığım Çakmak Mahallesine bir şeyler katabilmek mahallemizdeki eksikleri gidermek ve huzur içinde yaşanan bir mahalle olması için 31Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde mahallemizin muhtarlığı na aday olmaya karar verdim. Diyorum ki #kolaylaştırıyoruz #güçlendiriyoruz #çakmak’da #birleşiyoruz

Ümraniyede satılık daireler, Çakmak mahallesin de satılık daireler,  Yukarı Dudulluda satılık daireler, Aşağı Dudulluda satılık daireler, Huzur mahallesinde satılık daireler, Şerifali de satılık daireler, Ümraniye de satılık arsalar. Ümraniyede emlak alım satım kiralama kat karşılığı işleriniz için EKİNOX GAYRİMENKUL detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. ENVER HENCAN dedi ki:

  Artık muhtarlık ; stratejik plan buna yönelik eylem planları yapmak şeklinde tıpkı bir kurum yönetir gibi hareket etmeyi zorunlu tutmaktadır. Çünkü insanların ihtiyaçları artmakta , artan nüfus ile muhtarların alanında kayıtlı insan sayısı artmakta bu da doğal olarak çözüm bekleyen sorunlar oluşturmaktadır.
  Yazının başında da belirttiğim gibi kurum yönetim deneyimi ve bilgisi olmadan , “emekli oldum vakit geçirecek bir şey olsun” yada “emlakçılık yapıyorum bu da buna destek olur” zihniyeti ile muhtarlık dönemi kapanmıştır.

  Zerrin Hanım bu gerçekler ışığında çalışmakta , seçilsin seçilmesin sorunları şimdiden tepit ederek bunun üzerinde çözüm modeleri oluşturmaktadır.

  Muhtarlık seçimlerinde “benim dostum” , “köylümüz” , “burada doğmuş büyümüş” düşüncesi ile oy kullanama dönemi de bitmiştir.
  Artık oy verilecek kişi için “işinin ehli mi?” , “eğitimli, mesleki öğrenimi var mı?” ,”sorunları tepit etme ve çözme konusunda önceden çalışmaya başlamış mı?” düşünceleri ile oy kullanılmaldır .

  Çakmak stadının olduğu yere “iş merkezi” yada “cami yapma” düşücesinde olanları düşünün ve muhtarlık seçimlerinde öyle oy atın.

 2. Necla Candan dedi ki:

  Aday profili taniminiz ćok dogru..kadin muhtarlarla geleneksel muhtarlik donemi kapanacak.. Dogru tercih…tabiiki Zerrin Özguney
  Basarilar..

BİR YORUM YAZ