Ümraniye Web Portalı

Ümraniye Belediyesi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksini

Ümraniye Belediyesi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksini

Ümraniyelilere spor yapabilecekleri yeni alanlar kazandıran Ümraniye Belediyesi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksini yakın zamanda sporseverlerin hizmetine açıyor.

Ümraniye’nin ilk yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve spor kompleksi 26 Ekim C.Tesi günü saat: 14.00 da Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın katılımıyla tüm sporseverlerin hizmetine açılıyor. Ümraniye’nin ilk, yarı olimpik yüzme havuzunu bünyesinde bulunduran Necip Fazıl mahallesinde yer alan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, 2 bin 180 metrekarelik kapalı alanda, içerisinde barındırdığı Fitness Salonu, Karate, Jimnastik, Tekvando, zumba, pilates, step, Hamam, Buhar Odası, Sauna, mescid ve yönetim odası ile Ümraniyelilere hizmet verecek. Ümraniyeliler, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu sayesinde artık yaz-kış yüzmenin tadını çıkartabilecek.

Ümraniye’nin İlk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Ümraniye Belediyesi’nin kente kazandırdığı prestij projelerden Ümraniye Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, yüzme tutkunlarına kapısını açıyor. Spor Kompleksi içerisinde bulunan 25 metre uzunluğa, 12 buçuk metre genişliğe ve 2 buçuk metre derinliğe sahip yarı olimpik kapalı yüzme havuzu vatandaşın hizmetinde olacak.

Günün stresini atmak ve kapalı havuzda yüzmek isteyen vatandaşlar açılışın yapıldığı günden itibaren hafta içi her gün (Cuma hariç) 09.00-22.00 saatleri arasında; ön kayıt ve rezervasyon yaptırarak havuzu kullanabilecek. Ayrıca Ümraniyelilere hizmet verecek olan yüzme havuzunda can güvenliği üst seviyede tutulacak ve cankurtaranlarda görev başında olacak.

Spor salonlarından ve havuzdan yararlanmak isteyen vatandaşlar, +90 216 461 46 31 numaralı telefonu arayarak veya Necip Fazıl Mahallesi Dilektaşı Sokak No: 2 Ümraniye adresine giderek yerinde bilgi alabilirler.

Ümraniye Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Telefon Numarası

 

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ