Ümraniye Belediyesi İlçe Emniyet Müdürlüğüne 31 Yeni Araç

Ümraniye Belediyesi İlçe Emniyet Müdürlüğüne 31 Yeni Araç

Sosyal belediyecilik ilkesini en iyi uygulayan belediyelerden biri olan Ümraniye Belediyesi denetimlerin daha hızlı yapılmasını sağlamak amacıyla her yıl olduğu bu yıl da Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün araçlarını yeniledi. Belediye önümüzdeki yıl için İlçe Emniyet Müdürlüğüne toplamda 31 yeni araç tahsis etti.

Ümraniye Belediyesi, vatandaşların huzuru, güvenliği ve daha hızlı hizmet almasını sağlamak için her yıl olduğu gibi bu yıl da Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün araçlarını yeniledi. Araç teslim törenine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Ümraniye Kızılay Şube Başkanı Ali Şentürk, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları Nurettin Yekeler ve Abdüssamet Can Birim Müdürleri ve polis memurları katıldı.

Ümraniye Belediyesi Başkanlık makamında, Başkan Hasan Can ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır arasında imzalanan protokole göre, belediye tarafından 26’sı binek, 4 motorsiklet ve 1 minübüs olmak üzere ile toplamda 31 araç İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edildi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, “Ümraniye Belediyesi olarak, Ümraniye halkına hizmet yapan tüm kamu kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde halkımıza hizmet etmekteyiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ümraniye İlçe Emniyetimize 26’si binek araba, 1 minübüs ve 4 motorsiklet aracımızı yenileyerek emniyetimizin hizmetine sunuyoruz. Belediyemizin sloganı olan “Hizmetimiz Sevgi İle” diyor, 2004’te hizmete başlayan ve Ümraniye halkına hizmette sınır tanımayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır; “Ümraniye gerçekten parmakla gösterilecek ilçelerden bir tanesidir. Ümraniye’mizin güvenliği ve huzuru için teşkilatımıza yapmış olduğu maddi manevi destek ve katkılarından dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Teslim töreninde konuşan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Tahsis ettiğimiz 26’sı binek 4’ü motosiklet ve 1 minibüs ile toplamında 31 aracımızla her sene olduğu gibi bu yıl da artan sayıyla ilçe emniyetimize destek veriyoruz. Amacımız ekiplerin vatandaşlarımıza daha hızlı ve güvenli hizmet vermesine katkı sağlamaktır. Bu durum ise bizleri mutlu ediyor” dedi. Başkan Hasan Can son olarak “Rabbim daha iyi ve güzel hizmetler yapmayı nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Başkan Hasan Can İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır’a temsili olarak birkaç aracın anahtarı ve ruhsatını takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ