Ümraniye Belediyesi Geleneksel Sünnet Kayıtları Başladı

Ümraniye Belediyesi Geleneksel Sünnet Kayıtları Başladı

Ümraniye Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni kayıtları 18 Haziran 2018 tarihi itibariyle başladı. Kayıtlar 3 Temmuz 2018 tarihinde son bulacak.

Ümraniye Belediyesinin sosyal belediyecilik anlayışı ile geleneksel hale getirdiği Toplu Sünnet Şöleni 2018 kayıtları başladı. İlçedeki çocuklara yönelik düzenlenen Toplu Sünnet Şöleninde bu güne kadar 22 binden fazla çocuğu, uzman hekimler tarafından sünnet ettiren Ümraniye Belediyesi yeni dönem kayıtlarının tamamlanmasından bir süre sonra çocuklara sünnet kıyafetlerini dağıtacak. Ardından Ağustos ayı içerisinde belirlenecek tarih ile çocukların doyasıya eğlenebileceği bir şölen gerçekleştirecek.

Toplu sünnet şöleninden yararlanmak isteyen ailelerin 3 Temmuz 2018 tarihine kadar sünnet kayıt işlemlerinin yapılacağı, Ümran Tıp Merkezi Bulgurlu Mahallesi İzzettin Bey Sokağı No:6 – 3 adresinde görevlendirilmiş Ümraniye Belediyesi personeline başvurmaları gerekiyor.

Kayıt için, velinin ve çocuğun  kimlikleriyle birlikte başvuru merkezine giderek kayıt yaptırması isteniyor. Öte yandan sünnet sonrası kanama, Pıhtılaşma Zamanı Tahlili ve Alerji Testi ise; başvurulan Ümran Tıp Merkezi’nde ücretsiz olarak yapılıyor.

Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 444 9 822 numarayı arayarak bilgi alabilirler.

Etiket: Ümraniye, Ümraniye Belediyesi 2018 sünnet kayıtları, Ümraniye Belediyesi , Ümraniye Toplu Sünnet Şöleni, 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ