Ümraniye Belediyesi Bu Yıl Da Altın Karınca Ödülü’ne Layık Görüldü

Ümraniye Belediyesi Bu Yıl Da Altın Karınca Ödülü’ne Layık Görüldü

Ümraniye Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Altın Karınca-İyi Belediyecilik Ödülleri Yarışması’nın ‘Toplum Düzeni ve Sosyal Hizmetler’ kategorisinde, Bilge Çocuk Üstün Yetenekliler Eğitimi projesi ile birincilik ödülüne layık görüldü.

Marmara Belediyeler Birliği tarafından, iyi uygulama örneklerini desteklemek ve paylaşmak amacıyla, bu yıl altıncısı düzenlenen “Altın Karınca-İyi Belediyecilik Ödülleri, İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Conrad İstanbul Bosphorus Otel ev sahipliğinde düzenlenen dev organizasyona Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Marmara Belediyeler Birliği Genel Sekreteri M. Cemil Arslan ve birliğe üye belediye başkanları, Ümraniye Belediye başkan yardımcısı Mesut Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı. Ödül töreni birliğin çalışmalarının anlatıldığı kısa film gösterimiyle başladı.

umraniye-belediyesi-bu-yil-da-altin-karinca-2

8 AYRI KATEGORİDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

8 farklı kategoride gerçekleştirilen yarışmada, Afet Yönetimi, İmar Şehircilik ve Estetik, Kurumsal Yönetim ve Gelişim, Kültür ve Sanat, Toplum Düzeni ve Sosyal Hizmetler, Ulaşım ve Altyapı Hizmetleri, Yeşil Alan ve Çevre Yönetimi Hizmetleri, Ar-Ge ve İnovasyon gibi alanlarda başarılı projeleri bulunan belediyeler ödüllendirildi. Uygulamacılar, bilim adamları ve özel sektör temsilcilerinin önde gelen isimlerinden oluşan bir jürinin değerlendirdiği çalışmalarda başarılı belediyeler ödüllendirildi. Yüzlerce seçkin projenin katıldığı yarışmada 88 ödül verildi.

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NE ALTIN KARINCA-İYİ BELEDİYECİLİK ÖDÜLÜ

Ümraniye Belediyesi’nin, ilçedeki üstün zekâlı öğrenciler için oluşturduğu özel eğitim projesi Bilge Çocuk Eğitimi projesi ile Toplum Düzeni ve Sosyal Hizmetler kategorisinde Altın Karınca-İyi Belediyecilik ödülüne değer bulundu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can adına, ödülü Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin elinden Ümraniye Belediye Başkan yardımcısı Mesut Özdemir aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ