Ümraniye Belediye Personeli ve Aileleri İftar Sofrası’nda Buluştu

Ümraniye Belediye Personeli ve Aileleri İftar Sofrası’nda Buluştu

Ümraniye Belediyesi, Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri’nde kurduğu iftar sofrasında belediye personelini ve ailelerini 13. kez iftar sofrasında bir araya getirdi. Programa Başkan Hasan Can’da katıldı.

Ümraniye Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da personelini aileleri ile birlikte iftar sofrasında ağırladı. Ümraniye Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri’nde verilen iftar yemeğine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra;  Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Balık, belediye personeli ve ailelerinden oluşan binlerce kişi katıldı.

Programdan önce Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Akit TV’nin canlı yayın konuğu olarak belediyenin Ramazan ayındaki faaliyetlerini anlattı.

Program Kur’an tilaveti ile başladı. Daha sonra ezanın okunmasıyla iftar yemeğinde aynı masalarda bir araya gelen Ümraniye Belediyesi yönetim ve personeli, birlikte oruç açtı.

Katılımın yoğun olduğu iftar yemeğinde aynı masalarda bir araya gelen Ümraniye Belediyesi yönetim ve personeli, birlikte oruç açtı. İftarın ardından bir konuşma yapan Başkan Hasan Can dua ile konuşmalarına başlayarak, “Ramazan-ı Şerifin sonlarına yaklaştık. Dün gece Kadir Gecemizi idrak ettik. Rabbim inşallah bizleri cenneti ve cemaliyle şereflendirir” dedi.

Başkan Hasan Can, “14 yıla yakın zamandır sizlerle birlikte yol yürümekten ve başarılı işlere imza atmaktan onur ve gurur duydum. Bundan sonra da inşallah görev bizde olduğu sürece devam edeceğiz” dedi. Başkan Hasan Can, 15 Temmuz sürecine de değinerek “Kalkışmayı dirayetli milletimiz ve hükümetimizle birlikte bertaraf ettik. Asla bu ülkeyi teslim etmeyiz” dedi. Başkan Hasan Can, “Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum, Rabbim tuttuğunuz oruçları kabul eylesin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Etiketler: Ümraniye Belediye Personeli,  Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Balık, Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ