Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can İMES Ziyareti

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can İMES Ziyareti

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, düzenlediği ziyaretler ve çeşitli programlar kapsamında esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. Bugün ise İMES Sanayi Sitesi’nde esnaf ve sanayicilerle buluştu.

Her fırsatta Ümraniyelilerle bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Belediye Başkanlık Makamında düzenlenen serbest ziyaret günlerinin yanı sıra, Ümraniye’nin çeşitli noktalarında esnaf, camii cemaati ve vatandaşlarla bir araya gelen, bugün ise İMES Sanayi Sitesi’nde düzenlenen kahvaltı programında esnaf ve sanayicilerle bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltı programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, İMES Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve bölge esnafı katıldı.

İMES Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, bir konuşma gerçekleştirerek, Başkan Hasan Can’a hizmetlerinden ve İMES Sanayi sitesine desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ardından konuşmalarını gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Sayın Belediye Başkanım ile birlikte zaman zaman sizlerle bir araya gelerek hasbihal ediyoruz.” dedi. Eminmollaoğlu, AK Parti hükümetinin ve Ümraniye Belediyesinin yaptığı hizmetleri anlatarak çalışmalarından dolayı Başkan Hasan Can ve ekibine teşekkürlerini sundu.

İlçedeki vatandaşlarla sık sık bir araya geldiklerini ifade eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri anlatarak, Bizden önce 41 yıldır bir Ümraniye var. Fakat son 14 yılda Rabbim bize 400’e yakın kalıcı eser yapmayı nasip etti. Yani her on iki günde bir kalıcı eser yapmışız. Ümraniye’yi 21. asrın kültür merkezi hâline getirdik. Kentsel dönüşümde 2. bir örneği olmayan bir ilçedir Ümraniye. 315 bin bağımsız bölüm vardır. 185 bin tanesi bizim zamanımızda yapılmıştır. Yani bu şehrin yüzde 62’si bizim zamanımızda yapıldı, yenilendi. Az parayla çok iş yaptık. Tüm bu hizmetleri yaparken hiçbir kurum ve kuruluşa 5 kuruş borç yapmadık” dedi. Ümraniyespor’un başarı hikâyesine değinen Başkan Hasan Can, “Ümraniyesporumuzu amatör ligden aldık, şimdi TFF 1. Lig’de birinci sıradayız. Bunların arkasında Ümraniye Belediyesi var” dedi. Türkiye’nin gelişiminin büyük bir liderin istikrarlı bir şekilde başımızda olmasıyla gerçekleştiğini söyleyen Başkan Hasan Can, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi lider 80 yıldır bu ülkenin başına gelmemiştir” dedi. Daha sonra Başkan Hasan Can, İMES Sanayi Sitesi’nin önemine değinerek, İMES Sanayi Sitesi çalışmalarıyla Türkiye’ye hitap eden bir kuruluş” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ