Ümraniye Başkanı Hasan Can Ümraniyeli Gümüşhaneliler ile Bir Araya Geldi

Ümraniye Başkanı Hasan Can Ümraniyeli Gümüşhaneliler ile Bir Araya Geldi

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyeli Gümüşhaneliler ile bir araya geldi.

Ümraniye Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneğinde  (GÜYAD) gerçekleşen toplantı programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, GÜYAD Dernek Başkanı Tahsin Söğüt, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan, Maliki Ejder Batur ve Av. Mahmut Eminmollaoğlu, meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda Gümüşhaneli katıldı.

Sunumunu Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Ayhan Koçyiğit’in yaptığı programda konuşan Ümraniye GÜYAD Dernek Başkanı Tahsin Söğüt; Başkan Hasan Can’a derneklerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri İmdat Köseoğlu ve Hüseyin Eren de, Başkan Hasan Can’a derneklere sağladığı katkılardan dolayı teşekkürlerini sundular.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu konuşmasında,  “Bugün bir araya gelmemize sebep olan Ümraniye Gümüşhane Derneği Başkanı Tahsin Söğüt ve yönetimine teşekkür ediyorum. 13 yıl içerisinde Gümüşhaneli kardeşlerimizden hep destek ve dostluk gördük” dedi.  Av. Mahmut Eminmollaoğlu,  “Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçiminin arefesindeyiz” diyerek Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendirdi.

Başkan Hasan Can’ın göreve geldiği günden itibaren tüm STK ve ilçedeki hemşehri derneklerine ilgi alaka gösterdiğini belirten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, “Bir Ümraniyeli olarak Belediye Başkanımız Hasan Can’ a çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum ve bu anlamlı süreçte bir araya gelmemize sebep olan GÜYAD Dernek Başkanı Tahsin Söğüt’e de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

“Gümüşhaneliler her zaman her şartta her zorlukta daime bizlerin yanında olmuştur” diyen Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan,  “Bizler Ümraniye Belediyesinin birer ferdi olarak 2004’ten itibaren Başkanımız Hasan Can ile beraber Ümraniye’mize hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz” dedi. Mustafa Küçükkapdan,“Belediye Başkanımız Hasan Can’a ve bir araya gelmemizi sağlayan Ümraniye Gümüşhane Derneği Başkanı Tahsin Söğüt’e teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Ne zaman istikrar olmuşsa, bu ülkede o zaman büyüme olmuştur. Türkiye hep tek başına iktidarın olduğu dönemlerde kalkınmıştır ” dedi. “Bizim bu topraklarda selamete ermemiz için etrafımızdaki şeytan çemberini kaynaklarında kurutmamız lazım” dedi. Kazım Karabekir, Elmalıkent, İnkılap, Topağacı, Dumlupınar, Hekimbaşı bölgelerinde bulunan 2B arazilerinin 1/5000 ölçekli nazım imar planlarının İBB onayından geçtiğini söyleyerek imar planı hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Hasan Can, konuşmasının sonunda 15 Temmuz Şehitler Meydanına yapılacak otopark ve kültür merkezi projesi ile büyük Ulucami projesinden bahsetti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ