Ümraniye Aşağı Dudullu  Mahallesi Muhtarlığı

Ümraniye Aşağı Dudullu  Mahallesi Muhtarlığı

Ümraniye Aşağı Dudullu  Mahallesi

Ümraniyenin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Aşağı  Dudullu bir zamanlar Ümraniyenin  Dudullu bölgesindeki iki köyünden bir tanesi idi. Daha sonra Aşağı dudullu mahallesi olan Aşağı Dudulluköyü  daha sonralarıda bölünerek bu gün ki sınırlarına gerilemiştir.

Aşağı Dudullu köyü/ Mahallesi Madenler mahallesi Sancaktepe sınırında Çakmak mahallesi Otoyol  çıvarına kadar  uzanmakta idi.

Aşağı Dudullu mahallesi  Alemdağ caddesi Dudullu merkezden başlayar bir tarafı Hamza Yerli Kaya bulvarı Çekmeköy sınırı Şile oto yolu arasındadır.

Aşağı Dudullu  mahallesinde konut siteleri. Sinpaş Avangarden, Bengisu gibi ve apartmanlarden kurulu düzenli bir mahalle. Aşağı Dudullu da Hamza Yerli Kaya bulvarının bakan bölümünün bir kısmında gecekondu mahallesi vardır.

Aşağı Dudullu mahallesinde tarihi okul bu gün Ümraniye  öğretmen evi olarak kulanılmaktadır. Öğretmen evinin bitişiği Şehit öğretmen Sevda Aydoğan Okulu ve Ana okulu vardır.

Ülkemizde İçki Sigara satılan yerler okula belli bir mesafede olması gerekirken Ümraniye öğretmen evinde içki satılmaktadır.  Geçe Gündüz her saat…!

Ümraniye Aşağı Dudullu  Mahallesi

Ümraniye Aşağı Dudullu  Mahallesi Muhtarı:Mustafa AYDIN

Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı Telefon Numarası:216-4157270

 Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı Adresi :Aşağı dudullu Mah. Cami Cad. No:9

 

 

Ümraniye Aşağı Dudullu mahallesinde  emlak alım, satım, kiralama işleriniz için Ekinox Emlak. Emlak alırken,Emlak satarken, Emlak kiralarken Ekinox Emlak sizin için çalışıyor.   0542 272 50 04  bilgi@ekinoxemlak.com

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ