Ümraniye Web Portalı

Ümraniye Alemdağ Caddesi Yayalaşıyor Değeri Yükselişte

Ümraniye Alemdağ Caddesi Yayalaşıyor Değeri Yükselişte

İstanbul’un en değerli caddeleri sıralamasında yer alan Ümraniye Alemdağ Caddesi yayalaştırma projesi kapsamında kapatıldı.

Alemdağ caddesin de dükkanlar yayalaştırma kararı ile değerlerine değer  kattı. İstanbul’da en çok ciro yapan Ümraniye Alemdağ caddesinde kiralar yükselme yönünde.

Gayrimenkul yatırımcıları Ümraniyeyi radarına aldı. Hizmete  giren Üsküdar, Ümraniye metrosu, Ümraniye meydan inşaatı ve Ümraniye Alemdağ caddesi de Ümraniye’nin marka değerini yükseltiyor.

Ümraniye de Satılık Daire‘lerede talep atmıştır. Sıfır veya ikinci el konutlar Ümraniye’de alıcılarını bekliyor

Ümraniye Alemdağ Caddesi’nin, “Metro Çarşı Durağı” (TRT Lojmanları) ile “Metro Ümraniye Durağı” (Eski Belediye Binası) arasında kalan kısmının yayalaştırma projesi uygulama çalışmalarına başlıyor. Üsküdar istikametine trafik akışı da Çavuşbaşı Caddesi’nden yapılacaktır.

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatına başlanan, 15 Temmuz Şehitler Meydanı Zemin Altı Katlı Otopark ve Gençlik Kültür Merkezi projesinin aksamadan devam edebilmesi için İSKİ, İGDAŞ ve AYEDAŞ’ın altyapı deplase çalışmaları yapılacak.

Ümraniye de  Gayrimenkul Piyasası

Ümraniye yıllardır emlak gayrimenkul ve son yıllarda konut projeleriyle yatırımcının iştahını kabartıyor. Alemdağ caddesinin trafiğe kapanıp yanlızca yayalara ayrılması  ve bunun yanında İstanbul Finas Merkezi ilede değerine değer katıyor.

Ümraniyede emlak alım satım kiralama işleriniz için Ekinox Emlak hizmetinizde 0542 272 50 04

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ