Ümraniye, Dudullu da Şimdi Konut Almanın Zamanı

Ümraniye, Dudullu da Şimdi Konut Almanın Zamanı

Evet şimdilerde konut almanın tam zamanı. Önümüzdeki günlerde hizmete girecel olan Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metrosu açılmadan konut  almanın tam zamanı.

Özellikle metro güzergahında konut fiyatları metro açıldığında bir miktar yükselecektir. Bu güzergahta konut alacaklar elini çabuk tutsun.

Çekmeköyde Satılık Daireler, Çekmeköyde Konut Fiyatları, Çekmeköyde Satılık Daireler

Son yılların gözde yaşam merkezlerinden olan İstanbulun yeşil ilçesi Çekmeköyde  bu fiyatartıiından etkilenecektir. Çekmeköy de tüm mahalleler de konut fiyatları yükselecek. Burda öne çıkan mahalleler. Çekmeköy Çamlık mahallesi, Çekmeköy Mehmet Akif mahallesi, Çekmeköy Hamidiye Mahallesi, Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi, Çekmeköy Merkez Mahallesi öne çıkıyor. Çekmeköyde daire satın alacaklara bir an önce dairelerini seçmelidir.

Çekmeköyde Satılık Daireler

Çekmeköyde satılık daireler için Ekinox Gayrimenkul hizmetinizde. Çekmeköyde Emlak Alım Satım Kiralama işleriniz için Ekinox Gayrimenkul Sıfır, Krediye uygun İskanı alınmış kat mülkiyeti tapulu daireler sunmaktadır. Ekinox Gayrimenkul Çekmeköy Merkez Mahallesinde bulunan satış ofisinde hizmetinizdedir. Çekmeköy de satılık dairenizmi var. Çekmeköyde kiralık dairenizmi var. Çekmeköyde Kat karşılığı arsanız evinizmi var. Ekinox Gayrimenkul Ulaşın

Ümraniye Dudulluda Satılık Daireler, Ümraniye, Dudulluda Konut Fiyatları, Ümraniye, Dudulluda Satılık Daireler

Konut almanın tam da şimdi fırsat olan bir diğer bölgede Ümraniye, Dudullu. Metro Dudulluda fiyatları etkileyecektir. Dudullu bölgesinde konut fiyatlarının etkileneceği mahalleler.

Ümraniye Madenler Mahallesi, Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi, Ümraniye Esenşehir Mahallesi, Ümraniye Yukarı Dudullu Mahallesi, Ümraniye Aşağı Dudullu Mahallesi, Ümraniye Altınşehir Mahallesi, Ümraniye Cemil Meriç Mahallesi, Ümraniye Adem Yavuz Mahallesi, Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesi, Ümraniye Tepeüstü gibi  yaşam ananları metronun hizmete girmesiyle konut fiyatlarının direk yükseleceği bölgeler. Ümraniye Dudulludaki diğer mahallelerde metrodan etkilenecektir.

Dudulluda Satılık Daireler

Ümraniye Dudullu da konutlar bahçeli otoparklı olarak yapılmaktadır. Buradan konut alacaklar konutlar projeye sadık olarak yapılmışmıdır. Bu konularda belediyede  araştırma yapmalıdır. Bazı aç gözlü müteahhitler proje dışına çıkabiliyorlar. Bur da yanlız müteahhit’ler değil arsasını kat karşılığı verenlerde fazla daire almanın peşinde oluyorlar. Toprak sahipleri de aç gözlülük  yapıyorlar. Kaliteye liyakate önem vermiyorlar. Toprak sahipleri daha sonra noksan işleri yaptırabilmek ve iskan alabilmek için inşaat firmasının kapısını aşındırıyorlar. Tavsiyemiz arsalarını kat karşılığı verirken kaliteli işini seven firmalara vermeleri.

Ümraniye, Dudullu da Emlak alım satım kiralama işleriniz için Ekinox Gayrimenkul hizmetinizde. Kat karşılığı işleriniz için Ekinox Gayrimenkul Referaslı İnşaat firmalarını size getirsin siz yorulmayın. Ümraniye Dudulluda  Kiralıklarınız için ve her türlü emlak işiniz için bizimle iletişime geçin.

bilgi@ekinoxgayrimenkul.com  0542 272 5004

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ