Ümraniye Web Portalı

Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri

Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri

Milliyetci Hareket Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri

Yerel seçimlerde Ümraniye belediyesi meclis üyeliğine secilen Milliyetci Hareket Partili meclis üyeleri. Milliyetçi hareket partisi son seçimlerde Ümraniye belediye meclisine dört üye kazanmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Ali İlker Bulut

03.02.1979 tarihinde  İstanbul Üsküdar’da doğdu. Rumeli göçmeni olup Konya Karatay kütüğüne kayıtlıdır. İlkokulu Ümraniye ve Üsküdar’daki okullarda, ortaokul ve liseyi ise Ümraniye Lisesinde tamamladı. 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Eğitimine Eskişehir Üniversitesi AÖF Sosyoloji Bölümü ve aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi Geoteknik Mühendisliği Yüksek Lisans bölümlerinde devam etmekte ve  İyi derecede İngilizce bilmektedir. ‘Beklenen  İstanbul depreminin ülkemize olası ekonomik ve sosyolojik etkileri’ üzerine araştırma çalışmaları yapmaktadır.

Ümraniye’de 2006 yılında kurduğu Mühendislik şirketinde Zemin Etüt Raporları, Jeofizik ve Jeolojik arazi çalışmaları yapmakta, çeşitli kurumlara mühendislik danışma hizmetleri vermektedir.

TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Meslek İçi Rapor Denetçisidir. Geçmiş dönemlerde TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi İKK (İl Koordinasyon Kurulu) komisyon üyeliği yapmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye İlçe Başkan Yardımcılığı ( Yerel Yönetimler Komisyon Başkanlığı), çeşitli komisyon üyelikleri, İstanbul İl Delegeliği ve Ümraniye İlçe Sekreterliği görevlerinde bulunmuştur.

Anadolu Yakası Rumeliler Derneği ve Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyesidir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Av. Cihan Tufan

31.08.1967 tarihinde İstanbulda doğdu. İlk ve orta okul öğrenimimi Hatay’ın Dörtyol ilçesinde tamamladı. Dörtyol İmamhatip Lisesinden sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İstanbu’da serbest avukat olarak çalışmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi İl yönetim kurulu üyeliği, İlçe yönetim kurulu üyeliği, üst kurul delegeli görevlerinde bulundu, 2015/2018 genel seçimlerinde milletvekili adayı oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:İsa Şahintürk

1979  tarihinde Trabzon’da doğdu. İlkokulu Fatih İlkokulunda ve devamında Bartın Lisesinde okudu. İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünde eğitimini sürdürmektedir.  2004/2009 ‘da tekstil firması kurdu ve 2010 yılında yurtdışına çıktı. 2010 ve 2017 yılları arasında Almanya’da ticari faaliyetlerie kurduğu inşaat firmasında sürdürdü.  Almanya’da Türk Sivil Toplum örgütlerinde aktif faaliyetlerde bulundu. 2017’de Türkiye’ye döndü. Ümraniye merkezli şirketinde; süt ürünleri imalat ihracatı, inşaat ve turizm alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Cumhur İttifakının MHP kontenjanından Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. Evli 1 çocuk babası olup; Almanca bilmektedir. .

Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Ümraniye Belediyesi Üyesi: Recep Tüylüoğlu

1970 tarihinde Rize ili Merkez Güzelköy’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Rize’de tamamladı. 1985 yılından beri İstanbul Kadıköy’de ikamet etti. 1991 yılından itibaren Kadıköy Sahrayıcedit’te Tüylüoğlu Ekmek ve Unlumamülleri ve Ümraniye Tüylüoğlu Ekmek ve Unlumamülleri ünvanı ile Unlumamülleri sektöründe, Rize’de Tüylüoğlu Kardeşler çay fabrikası ile çay sektöründe ve Tüylüoğlu İnşaat Turizm firması ile inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

1985 ile 2002 yıllarında Küçükyalı Ülkü Ocaklarında,  2002/2005 yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi Maltepe İlçe Başkan Yardımcılığı, 2005/2006 yıllarında MHP İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcılığı, 2014/2019 yıllarında MHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2004 yılında yapılan mahalli idareler genel seçiminde il genel meclis üyesi adayı, 2019 yılı mahalli idareler genel seçiminde seçilerek, Cumhur İttifakı listesinden Ümraniye Belediye Meclis Üyesi olmuş olup;. Evli 2 çocuk babasıdır.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ