Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Ümraniyede Sivas Kızılelma Köyü Derneği

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Ümraniyede Sivas Kızılelma Köyü Derneği

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Ümraniye’deki Sivas Koyulhisar Kızılelma Köyü Derneği ve Sivas Koyulhisar Güzelyurt Köyü Derneği’ne ziyaretler gerçekleştirdi.

Bakan İsmet Yılmaz ve Başkan Hasan Can’ı Sivas Koyulhisar Kızılelma Köyü Derneği’nde Dernek Başkanı Hasan Bingöl ve Sivas Koyulhisar Güzelyurt Köyü Derneği’nde Dernek Başkanı Ali Koç ağırladı. Programlara Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve Sivaslılar katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu programlarda selamlama konuşması gerçekleştirerek 16 Nisan referandumundan bahsetti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Sivas ilinin güzelliklerinden bahsederek Sivaslılarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi. Ümraniye’deki 2B arazilerinin durumunu da anlatan Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumundan da bahsederek yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi verdi.

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, geçmişten günümüze Türkiye’deki yönetim şeklini anlatarak; 16 Nisan referandumunda oylanacak yeni sistemin faydalarından bahsetti. Yeni sistemin kalkınma ve istikrarı beraberinde getireceğini söyleyen Bakan Yılmaz, yeni sistemin ülkemiz için yararlı olacağını söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.Ümraniye, Ümraniye Ak Parti, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı , Av. Enver Sedat Çakıroğlu,  Sivas Koyulhisar Kızılelma Köyü Derneği,  Hasan Can, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ