Ümraniye Web Portalı

Melih Gökçek’ten CHP’yi terletecek belgeler!

Melih Gökçek’ten CHP’yi terletecek belgeler!

CHP’nin gerçek yüzü ortaya çıkmaya devam ediyor. Melih Gökçek CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu’nun WikiLeaks’ta yer alan Janice G. Weiner ile ilgili görüşmesinden kesitleri paylaştı.

CHP’nin nereye hizmet ettiği bir kez daha gözler önüne serildi. Melih Gökçek, CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu’nun Wikileaks’te yer alan kirli belgelerini ortaya çıkarttı.

Gökçek, Bekaroğlu, Janice G. Weiner görüşmesinden kesitler paylaştı. Çarpıcı belgeleri sosyal medya hesabından paylaşan Gökçek, “Peki soruyorum, Bekaroğlu’nun bu ajanlar ile gizli görüşmesinin sebebi nedir?Bunları neden ve nereden tanımaktadır? Basına bile sızmayan görüşmelerinde Türkiye aleyhine demeç vermek bir mv’ne ne kazandırır. Yorumu size bırakıyorum. Sizlere sesleniyorum. Dost düşman kim ola?” dedi.

Skandal görüşmeyle ilgili detayları da paylaşan Gökçek, ‘Bildiğiniz gibi WikiLeaks, isimsiz ve önemli kaynaklar tarafından sağlanan haber sızıntılarını ve çok gizli belgeleri yayınlayan kar amacı olmayan bir web sayfasıdır. WikiLeaks bugüne kadar dünya da pekçok karışık İlişkileri deşifre etti.

 

Merkez sağdan merkez sola geçmesi ve bir çok kez fikir değiştirmeleri ile tanınan CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlunun garip ilişkileri dikkatimi çekti. WikiLeaks kaynaklarına göre Bekaroğlu Hrant Dink suikastı ile alakalı Janice G. Weiner ile görüşüyor. anice G. Weiner kimdir peki? Bu hanım CIA ve NSC gibi Amerikan istihbarat kurumlarına haber sızdıran bir şahıs. Bu şahıs Bekaroğlu ile görüşmelerini 26 ocak 2007 de ÇOK GİZLİ olarak CIA TELGRAF yolu ile geçiyor.

 

Şu ayrıntıyı görmemezlikten gelmeyin. Email değil, telefon değil, özel mektup değil. Çözülmesi zor telgraf ile. Bekaroğlu, Türkiyedeki genç işsiz oranının çok yüksek olduğunu ve bu gençlerin devletin birliğini koruma amaçlı suikastlara teşebbüs ettirildiğini iddaa ediyor.’ ifadelerini kullandı.

Kaynak:beyazgazete.com

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ