KONUT ALMANIN ZAMANI ŞİMDİ

KONUT ALMANIN ZAMANI ŞİMDİ

Konut Yatırımı yapacaklar konut alacaklar beklemeden şimdi konut alın. Nedenmi. Konut satışların da yaz nedeniyele, Ramazan ve bayram sonu tatildönemi yaşanıyor. Konut üreticileri fiyatlarda biraz daha esnekler. Bu fırsatı değerlendirin ve almayı düşündüğünüz konutları şimdi bu durağanlıktan yararlanarak daha uygun fiyata alın.

Yaz aylarının sonunda sonbaharda piyasa canlanır ve bu canlılıkla birlikte konut fiyatlarıda artar. Bu artış piyasada talep patlaması yaşanırsa fiyat artışları aşırı olabilir.

Çekmeköyde Satılık Daireler

Çekmeköyde satlık daire alırken nereleri tercih etmelisiniz. Ulaşım sizin için önemliyse Çekmeköyden İstanbulun her bölgesine ulaşmak mümkün. Toplu ulaşım sizin için önemliyse tercih edeceğiniz mahalleler. Metro ile ulaşım tercihinizse Çekmeköy Mehmet Akif mahallesi, Çekmeköy Çamlık mahallelerini tecih edebilirsiniz. Çekmeköydeki her mahallede konut yatırımı yapabilirsiniz. Bu mahallelerden biride Çekmeköy Merkez mahallesi de size yatırım için önereceğimiz alandır. Çekmeköy Merkez mahallesi yeşil ormanların kenarındadır. Toplu ulaşım otobüs ve münübüsle yapılmaktadır.

Çekmeköy Merkez mahallesi Metro duraklarına yakınlığı 2-3 kilometredir.  Çekmeköyde size önereceğimiz bir başka mahallede Mimar Sinan Mahallesidir. Bu mahalle toplu ulaşıma yakın, Çarşıya,AVM’lere yakındır. Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi yeşil ormanların yanında Çekmeköy doğa park ilede önecıkıyor. Çekmeköyün merkezindeki bir diğer mahallede  Hamidiye mahallesidir. Bu mahalle Çekmeköye gelen İETT otobüslerinin son durağı olan  Çekmeköy Şahinbey durağını da burada bulunmaktadır. Hamidiye Mahallesi Çekmeköy Doğa parkın ana girişide bu mahallemizde bulunmaktadır.

Çekmeköyde Satılık Daireler için Ekinox Gayrimenkul  Hizmetinizde. Çekmeköyde konut almakmı istiyorsunuz? Çekmeköyde Kiralık Dairemi Arıyorsunuz? Çekmeköy de bulunan dairenizimi satmak istiyorsanız. Çekmeköy de kiralık dairenizi kirayamı vermek istiyorsunuz. Bizimle iletişime geçiniz.

Ekinox Gayrimenkul

İletişim Bilgilerimiz:  0542 272 50 04   bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

Etiketler: Çekmeköy, Çekmeköyde Satılık Daire, Çekmeköyde Satılık Daireler, Çekmeköy satılık Daireler, Çekmeköyde Sahibinden Satılık daire, Çekmeköyde sahibinden satılık daireler, Çekmeköyde konut, Çekmeköyde emlakcı, çekmeköy gayrimenkul firmaları, Çekmeköy emlak, Çekmeköyde daire fiyatları 2017, Çekmeköy kiralık daire fiyatları 2017, Çekmeköy inşşat firmaları, Çekmeköyde kat karşılığı arsalar, Çekmeköyde kat karşılığı arsa.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ