Ümraniye Web Portalı

KEYAP Ev Dekorasyonu Alışveriş ve Ticaret Merkezi,

KEYAP Ev Dekorasyonu  Alışveriş ve Ticaret Merkezi,

Modern ve Çağdaş Yapısıyla KEYAP  1990-1997 yılları arasında inşa edilen KEYAP Ev Dekorasyonu  Alışveriş ve Ticaret Merkezi, İstanbul’un önemli bir sanayi ve ticaret merkezi olan Ümraniye, Yukarı Dudullu’da hizmet veriyor.

KEYAP_

120.000m2 alan üzerine kurulu olan modern ve çağdaş yapısıyla KEYAP, 900m2 ve 450m2’den oluşan 200 iş yeri ile ev dekorasyonunun vazgeçilmez adreslerinden…

KEYAP’ta bulunan iş yerleri 3 katlı olup, ayrıca 65m2 terasa sahip olma özelliğiyle de ön plana çıkıyor.

Ayrıca KEYAP, Tem Otoyolu’na yakınlığı, ulaşım ve park sorunlarından uzak olması, 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları ve özel güvenlik personeli tarafından korunuyor olması nedeniyle, seçkin firmaların talepleri karşısında yüzde 99 doluluk oranına ulaşmıştır. KEYAP’ın en büyük özelliği ise, işyerlerinin deprem şartnamesine uygun olmasıdır. Ayrıca su, elektrik, doğalgaz, telefon gibi altyapı çalışmaları modern şekilde tamamlanmış olup, 1997 yılında iskan ve tapuları da alınmıştır.

KEYAP Ev Dekorasyonu  Alışveriş ve Ticaret Merkezi’nde 2013 itibarıyla, 200 iş yeri ile ev dekorasyonu, döşemelik kumaş, perde, ev tekstili, gıda, finans, bebek ürünleri, inşaat, orman ürünleri, kağıt, matbaa hizmetleri, otomotiv, resim, çerçeve, dekoratif tablo, aydınlatma ve yaşam alanlarınız için çok sayada tamamlatıcı aksesuar çeşitleri bulabilirsiniz.

KEYAP_-

Tel: 0216 499 00 00   Fax: 0216 313 15 44     Email: info@keyap.com.tr
Adres:  Ümraniye Y. Dudullu Necip Fazıl Bulvarı Keyap Çarşı Sit.   Yönetim Binası Ümraniye İstanbul

 

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ