Ümraniye Web Portalı

Karlı Yatırım Gayrimenkul

Karlı Yatırım Gayrimenkul

Karlı Yatırım Gayrimenkul

Gayrimenkul en karlı yatırım olarak bilinmektedir. Gayrimenkulünüzden 2 farklı seçenek ile kar yapabilirsiniz.

  • Kısa vadede yüksek rakama satmanız gerekmektedir
  • Ya da yüksek kira getirisi olması gerekmektedir.

Gayrimenkul ile doğru yatırım yapmanız gerçekten çok kolaydır. Önemli hususları bildikten sonra gerisi çok ta önemli değildir. Doğru yatırım yapmanız gereken hususları sizlere açıklayalım. Öncelikle kendinize sormanız gereken soru yatırım yapacağım gayrimenkul de en çok ne değer katar? bu soru ile doğru cevaplar sizi en doğru karara götürecektir.

1- Çelik kapı

Unutmamanız gerekmektedir ki çelik kapı evin olmazsa olmazları arasında görülmektedir. Güvenlik açısından birçok kişiler çelik kapıya önem göstermektedir. Özellikle ev bakmaya gelen bayanların birçoğunun ilk baktığı yer kapıdır. Kapısı sağlam bir çelik kapı ise sorun yoktur. En baştan olumlu puanı almışsınız demektir.

2- Mutfak

Bayanların baktığı diğer yer ise mutfaktır. Bayanlar gününün bir çoğunu mutfakta geçirmektedir. Bundan dolayı mutfak onlar için çok önemlidir. İyi bir mutfağın geniş olması gerekmektedir. Mutfak dolaplarının sağlam olması gerekmektedir. Satış yapacaksanız özellikle tadilat gerekli mi? diye kontrol etmektedirler. Kiracılar ise kullanım açısından bakmaktadır. Her ne kadar kiracı dahi olsalar sözleşme karşılığında o evin içerisinde onlar bulunacaklardır.

3- Çatı katı oda

Çatı katında oda bulunması birçok insanın dikkatini çekmektedir. Çatı katı dublekslerin vazgeçilmez yanı bulunmaktadır. Çatı katındaki o oda çok amaçlı olarak kullanılabilir. Bazen bir yatak odası bazen de oyun odası olarak kullanılmaktadır. Kiler amaçlı da kullanılabilmektedir.

4- Pencere

Evin pencereleri de alıcılar tarafından ön olanda olmaktadır. Gayrimenkul yatırım amaçlı kullananlar için pencereler büyük avantaj sağlamaktadır. Pencereler ne kadar sağlam olursa alıcıların dikkatini o kadar çekecektir.

5- Balkon ve Bahçe

Balkon ve bahçe olmazsa olmazlardandır. Bir evin bahçesi yoksa bile mutlaka geniş bir balkona sahip olması gerekmektedir. İnsanlar balkonlar da sefa sürmek, akşam vakitlerinde çay içmek gibi birçok aktivitelerini sürdürmektedir. Bu yüzden balkon çok önemli bir yere sahiptir.

Gayrimenkul de yatırım yapmak istiyorsanız eğer bu seçenekleri değerlendirmelisiniz. En çok öne çıkan unsurlar bunlardır. Birçok alıcı bunlara dikkat ederek konutunuzu satın alabilir ya da kiracı olarak size ulaşabilir.

EMLAK DERGİSİ

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ