Karabekir Spor Kulübü’nden Başkan Hasan Can’a Ziyaret

Karabekir Spor Kulübü’nden Başkan Hasan Can’a Ziyaret

Karabekir Spor Kulübü Başkanı Salim Çetinkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcuları Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti.

2016-2017 sezonunda Süper Amatör Ligi’nde mücadele ederek Bal Ligi’ne çıkmak için Play Off’lara kalma hakkını elde eden ilçenin başarılı futbol kulüplerinden Karabekir Spor Kulübü’nün Başkanı Salim Çetinkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcuları, Başkan Hasan Can’ı ziyaret etti. Çetinkaya, kulüplerine verdiği her türlü destekten dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür etti.

Başkan Hasan Can,  “Göreve geldiğimiz günden bugüne Ümraniye’de tüm futbol kulüplerine ayrım yapmaksızın destek verdik. Ümraniye Belediyesi olarak spora ve sporcuya her alanda destek oluyoruz” dedi ve Karabekir Spor Kulübü’nün elde ettiği başarılardan ötürü Kulüp Başkanı Salim Çetinkaya’yı ve yönetimini tebrik etti.

Karabekir Spor Kulübü’nün Başkanı Salim Çetinkaya, Başkan Hasan Can’a isminin yazılı olduğu Karabekir Spor Kulübünün 10 numaralı formasını hediye etti. Başkan Hasan Can da, Karabekir Spor Kulübü’nün Başkanı Salim Çetinkaya’ya Ümraniye Belediyesinin Meslek Edindirme kursu hocaları tarafından yapılan yaldız işlemeli cam tabak hediye etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ