Ümraniye Web Portalı

Kadınlara evinize ferahlık katacak 7 öneri

Kadınlara evinize ferahlık katacak 7 öneri

Bu önerilerle hem evinizi yaza hazırlayın hem kendinize yepyeni bir Sinpaş dekorasyonyaşam alanı yaratın.

 Evinizin dakorasyonundan sıkıldıysanız ufak değişikliklerle kendinize yepyeni bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Yüksek bütçelerayırmanıza gerek kalmadan uygulabileceğiniz bu önerilerle dahaferah bir eviniz olacak.

İşte evinizi ferahlatacak öneriler…
1- Duvarlara renk katın
Beyaz duvarlarınız mı var? 3 tanesini beyaz bırakın ve 4. duvarı aklınıza gelen en canlı renge boyayın, odanın bir köşesinde ise duvarınızla aynı renkbir dekoratif ayrıntı olsun.Kurtköy dekorasyon
2- Renkli saklama kutuları
Canlı renkte ve şık kutular etraftaki eski gazeteleri, el işlerinizi ya da herhangi ortadan kalkması gereken şeyi şık bir şekilde gizleyeceklerdir.
3- Kütüphane
Kütüphanenizi yeniden düzenleyin! Aynı boy veya renkteki kitapları bir araya dizin ve rafları tıkış tıkış yerleştirmeyin, bırakın kitaplarınız nefes alsın!
4- Şık yastıklar
Yıllardır kullandığınız yastıklara yeni, canlı desenlere sahip kılıflar dikin ya da alın.
5- Odanız aydınlansın
Koyu tonlardaki odanızı daha açık renk parçalarla yenileyin. Krem ve beyazodayı daha büyük göstermek için ideal renklerdir. Araya da birkaç canlı renkdetay eklemeyi unutmayın!
6- Resimler
Duvarlara asacağınız resimler konusunda cesur olun. Eğer yüksek bir tavana ya da geniş duvarlara sahipseniz neşeli, kocaman resimler duvarlarınızısüslesin.
7- Yeşillenin
Evde baktığınız çiçek ve bitkilerin canlı renklerde olmalarına dikkat edin.Canlı çiçekler size enerji vereceklerdir.
Eteket:Dekorasyon,Tadilat,Ev dekorasyonu,Ofis dekorasyonu,Çekmeköyde dekorasyon firmaları,Sancaktepede dekorasyon firmaları,Ümraniyede dekorasyon firmaları,Dudulluda dekorasyon firmaları,Şerifalide dekorasyon firmaları,Kurtköyde dekorasyon firmaları,Kurtköy hora sitesi dekorasyon firmaları,Sinpaş dekorasyon firmaları,Sinpaş egeboy dekorasyon firmaları,Taşdelende dekorasyon firmaları,Samandırada dekorasyon firmaları,Ömerlide dekorasyon firmaları,Sultanbeyli dekorasyon firmaları,bostancıda dekorasyon firmaları,
ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ