Ümraniye Web Portalı

İZMİT BAŞİSKELE DE SATILIK EV 550.000 TL.

İZMİT BAŞİSKELE DE SATILIK EV 550.000 TL.

İzmit Başiskele de Satılık Müstakil Ev

Başiskele sahiline sadece 150 metre mesafede satılık  ev. Müstakil tapulu ticari konut imarlı 320 metre arsa içinde .İki katlı müstakil ev.Köşe arsa.İzmit Başiskele de sahile yakın satılık ev. Ev almak için sakin bir yermi arıyorsunuz. Eviniz şehirde olsun ama sahile denize parka yürüyüş yollarına yakın olsun istiyorsanı bu ev sizin için.

Hazır müstakil evim olsun arsası müstakil tapulu imarlı olsun ticari artı konut imarlı olsun diyorsan bu ev sizin için. Kış yaz oturabileceğiniz bir ev. İstanbula ulaşım orta hızla gidereniz 40 daika.Temiz hava Deniz sahil Parklar.

İzmit Başiskelede satılık müstakil ev. 550.000 TL.

Tam bir Anadolu kasabası iki katlı evlerin olduğu bir mahallede. 320 metre arsa içinde bahçeli ev satılık. Evimiz Başikelenin en güzel yerinde. Başiskelede sahile yanlızca 150 metre mesafede. Başiskele sahili düzenlenmiş bisiklet yolu yürüyüş yolu ve ağaçlar tam yaşanacak yer.

Bahçeli bahçede iki adet büyük Kiraz Ağacı, Bir Büyük Dut ağacı, Bir ceviz ağacı, İki büyük çam ağacı ve iki Üzüm vardır. Evin bahçesinde birde su kuyusu vardır.

www.ekinoxgayrimenkul.com   0542 272 50 04

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ