İsmet Yılmaz Ümraniye’deki Eğitimcilerle Bir Araya Geldi

İsmet Yılmaz Ümraniye’deki Eğitimcilerle Bir Araya Geldi

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz  Ümraniye’deki okullarda görev yapan okul müdürleri, öğretmenler ve aile birliği yöneticileriyle bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen programa Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve eğitimciler katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, selamlama konuşmasında 15 Temmuz Darbe Girişimi’nden ve 16 Nisan’da yapılacak referandumun öneminden bahsetti.

Konuşmasında Ümraniye Belediyesinin ve hükûmetin eğitim alanında 14 yılda yapmış olduğu hizmetlerden bahseden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimini unutturmamak adına yaptıkları Evlat çizgi filmi ve 15 Temmuz Sonrası Uluslararası Çocuk ve Travma Sempozyumu’nu anlattı. Sempozyumun kitaplaştırılacağını da söyleyen Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumundan da bahsederek yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi verdi.

Eğitimin öneminden bahseden Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, geçmişten günümüze Türkiye’deki eğitim süreçlerini değerlendirerek son 14 yılda; ondan önceki 80 yılda yapılmayan hizmetin yapıldığını ve bunun devam edeceğini dile getirdi. Ümraniye’deki eğitim faaliyetleri dolayısıyla Başkan Hasan Can’ı tebrik eden Yılmaz; “Hamdolsun bizim dönemimizde eğitime daha önce hiç verilmediği kadar önem verilmiştir” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti , Ümraniye İlçe Başkanı,  Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı, Ümraniye, İlçe Millî Eğitim Müdürü , Süleyman Gökçimen, Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ümraniye, Ümraniye Ak Parti, Ak Parti Ümraniye

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ