Ümraniye Web Portalı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ümraniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndaydı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Ümraniye’de gerçekleştirdiği ziyaretlerin bir diğer durağı; Ümraniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası oldu.

Gerçekleşen ziyarette Ümraniyeliler; Bakan Soylu’yu karşılamak için Ümraniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na akın ederken; Ümraniye Belediyesi Mehter Takımı da karşılamada hazır bulundu. Esnaf ve Sanatkârlar Odası ziyareti ve ardından gerçekleşen programa İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Allah bu davaya gönül vermiş herkesi muhafaza etsin. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” diyerek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “Hoş geldiniz” dileklerini iletti.

Programda yaptığı konuşmada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ümraniyelilerin coşkulu karşılamasından mutluluk duyduğunu dile getirerek; “Arkamıza dönüp bakmaktan, geleceğimize dair endişe etmekten çok yorulduk. Artık önümüze; 2023’e, 2053’e, 2071’e bakmak istiyoruz” dedi. Bakan Soylu, 16 Nisan’daki referandumda oylanacak Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında vatandaşlara bilgi vererek, yeni sistemle geleceğe endişeyle değil umutla bakılabileceğini dile getirdi.

ÜMRANİYE’DE SATILIK KİRALIK İŞLERİNİZ İÇİN EKİNOX GAYRİMENKUL

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ