Haydi Çocuklar! Kış Spor Oyunları Başlıyor

Haydi Çocuklar! Kış Spor Oyunları Başlıyor

Çocukların okul dışında kalan boş vakitlerini daha iyi değerlendirebilmeleri ve sportif becerilerini artırabilmeleri amacıyla çalışmalarını sürdüren Ümraniye Belediyesi, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte ‘2016-2017 Kış Spor Okulları’ dönemini başlatıyor.

Sporu ve sporcuyu her daim destekleyen Ümraniye Belediyesi, çocukların edinebilecekleri zararlı alışkanlıkların önüne geçmek, fiziksel ve ruhsal yönden gelişimlerine yardımcı olmak amacıyla geçtiğimiz yıl toplamda 670 öğrenciye spor yapma imkânı sundu. Ümraniye Belediyesi, bu yıl da 7-14 yaş arası binlerce çocuğu sporla buluşturacak. 1 Ekim’de başlayacak olan Ümraniye Belediyesi Kış Spor Okullarına kayıtlar ise başladı.

Kayıtlar Başladı

Spor Okulları’nda; futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, karate, tekvando ve jimnastik, toplam 7 branşta eğitim verilecek. Ümraniye Belediyesi tarafından, eğitim görecek tüm öğrencilere tişört, şort ve çanta hediye edilecek.

Dudullu İmam-Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak derslere katılmak için; Dudullu İHL’ye; sağlık raporu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve kimlik fotokopisi ile başvurulması gerekiyor.

Daha geniş bilgi için, 0216 612 48 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ