Hasan Can’dan Van Gürpınar Dayanışma Derneğine Ziyaret

Hasan Can’dan Van Gürpınar Dayanışma Derneğine Ziyaret

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki hemşehri dernekleri ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Hasan Can’ın bu seferki ziyareti Van Gürpınar Dayanışma Derneği’ne oldu. 

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Van Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Donat, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ve Maliki Ejder Batur, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Çelik, Van Gürpınar Dayanışma Derneği Başkanı Şahin Akınay ile AK Parti Elmalıkent Mahalle Başkanı Mehmet Akagündüz ve Vanlı hemşehriler katıldı.

Van Gürpınar Dayanışma Derneği Başkanı Şahin Akınay ve Van Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Donat, programda tüm hemşehri derneklerine olduğu gibi kendi derneklerine yaptığı katkı ve destekleri için Başkan Hasan Can’a teşekkür etti. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Çelik ve AK Parti Elmalıkent Mahalle Başkanı Mehmet Akagündüz de, referandum hakkında gündeme dair bir konuşma gerçekleştirdiler.

Daha sonra söz alan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, Ümraniye Belediyesinin yaptığı çalışmalardan ve İBB onayından çıkan 2B alanlarından bahsetti. Ardından 16 Nisan’daki referandumun önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu da konuşmasında; yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminden bahsetti ve 16 Nisan’daki referandum süreci hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “2011 depreminde 7-8 araç yardım konvoyu ve 20 kişilik yardım ekibi ile Van Erciş’e gittik” dedi. Devletin, AK Partili Belediyelerin ve Ümraniye Belediyesi olarak Van’a yapılan yardımlardan da bahseden Başkan Hasan Can, kardeşlik ve birlik, beraberliğe vurgu yaptı. Yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini anlatan Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumunun önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

Ümraniye, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ak Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, Van Gürpınar Dayanışma Derneği, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ