FETÖ’nün Sözcü’sü operasyon için hazır kıta.

FETÖ’nün Sözcü’sü operasyon için hazır kıta.

FETÖ’nün Sözcü’sü bugünkü manşetiyle resmen Türkiye düşmanlığında zirve yaptı. Önceki gün CHP’li Tezcan’ın ‘Yeni bir paralel devlet kuruldu’ iddiasına emniyetten açıklama yapılmış ve Bülent Tezcan’ın iddiaları yalanlanmıştı. Sözcü ise emniyetin yaptığı yalanmayı görmezden gelerek inadına kin ve düşmanlık hissiyle yeni bir skandala imza attı..

FETÖ’nün Sözcü’sü operasyon için hazır kıta

FETÖ’nün Sözcü’sü bugünkü manşetiyle resmen Türkiye düşmanlığında zirve yaptı. Önceki gün CHP’li Tezcan’ın ‘Yeni bir paralel devlet kuruldu’ iddiasına emniyetten açıklama yapılmış ve Bülent Tezcan’ın iddiaları yalanlanmıştı. Sözcü ise emniyetin yaptığı yalanmayı görmezden gelerek inadına kin ve düşmanlık hissiyle yeni bir skandala imza attı.

FETÖnün Sözcüsü operasyon için hazır kıta

CHP’li vekil Bülent Tezcan, Cumhuriyet savcılıklarının FETÖ soruşturmaları için devlet kurumlarından bilgi talep etmesi sonucu hazırlanan bir bilgi tutanağını basına göstererek, yeni bir paralel devlet kurulduğunu iddia etmişti.

REZALETİN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ

Söz konusu tutanakta, “Başkanlık Ulusal Güvenlik” ibaresini Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili zanneden Tezcan, “Türkiye’de başkanlık diye bir kurum yok, yeni bir paralel devlet kuruyorlar” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.Ancak Emniyet’ten konuyla ilgili yapılan açıklama, Bülent Tezcan’ın konuyu nasıl yanlış anladığını gözler önüne serdi. Açıklamayla, Tutanaktaki “başkanlık ifadesinin “Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ‘Ulusal Güvenliğe Yönelik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü”nün kısaltması olduğu ortaya çıktı.

FETÖ UŞAKLARI OPERASYON İÇİN HAZIR KITA

Provokatör gazetede, Gezi olayları, 6-7 Ekim olayları, Adalet Yürüyüşü, Vicdan ve Adalet Nöbeti gibi ülkede kaos çıksın diye adeta pusuda beklerken, diğer yandan da yalan, iftira ve algı operasyonlarıyla başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere Türkiye’yi ve hükümeti devirmek ve yıpratmak adına yapılan operasyonlara da çanak tutuyor. CHP’li Tezcan’ın iddiaları emniyet tarafından yalanlanmasına rağmen FETÖ Sözcü’sü, kin ve nefret hırslarıyla yaptığı bu haberle, kamuoyu tarafından şiddetle kınandı.

Kaynak/Takvim Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ