Ümraniye Web Portalı

En Güzel Hamilelik Elbiseleri

En Güzel Hamilelik Elbiseleri

Hamileliği ilerlemiş ve artık karnı iyice belirginleşmiş olan kadınların, daha önce kilo problemleri olmaması dolayısıyla bulmakta en çok zorlandıkları kıyafetler hamilelik kıyafetleridir. Bu yıl trend olan yüzlerce hamilelik elbisesi arasında en çok öne çıkan modeller, genellikle karnı gizleyen elbiselerdir. Karnı gizlemenin en kolay yolu, renk tercihini siyahtan yana kullanıp, modeli itibariyle kabarık olan elbiseleri tercih etmek olacaktır.

Özellikle hamileliği bir yakının düğününe veya özel bir davetine denk gelmiş olan hamilelerin, şık hamile giysileri bulmaları kolay fakat seçmeleri zordur. Abiye giysiler genellikle karnı gizlemek konusunda çok başarılı değillerdir. Bu nedenle hamile kadınlar daha çok tulumlara ve tulum elbiselere yönelir. Fakat bazı başarılı tasarımcılar hamilelerin tüm kilolarıyla muhteşem görünmelerini sağlamak adına bazı tasarımlar yapmışlardır. Özellikle hamileliğinin sonuna yaklaşmış ve kiloları dolayısıyla psikolojileri bozulmuş olan kadınlar, bu tarz elbiseleri seçerek kendilerini daha rahat ve mutlu hissedeceklerdir.

En güzel hamilelik elbiseleri arasında gösterilebilecek tasarımlardan bir tanesi de, kısa elbiselerdir. En güzel elbiseler olarak değerlendirilebilecek olan bu elbiseler, kabarık olduklarında hem kiloları rahatlıkla kapatacaklar, hem de kadınların daha rahat ve mutlu hissetmelerini sağlayacaklardır. Abiye olmadıkları sürece, günlük olarak kullanılan kısa elbiseler, altına giyilen sandaletler ve terlikler ile çok hoş bir görüntü sağlayabilirler. Abiyelerin altına bu tarz ayakkabılar tercih edilemeyeceğinden ve diğerlerinin de hamileleri rahatsız edecek olmalarından dolayı, uzun abiye seçip rahat ayakkabı giymek doğru bir karar olabilir.

En Güzel Elbiseler

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ