Dudullu’da Esnaf Ziyareti Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can

Dudullu’da Esnaf Ziyareti Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yeni haftanın mesaisine Dudullu esnafını ziyaret ederek başladı.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Mesut Özdemir, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Coşkun Bülbül, meclis üyeleri, muhtarlar ile Dudullu esnafları katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, belediye hizmetleri, çalışmaları ve Ümraniye’de bulunan 2B alanlarının imar planları hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

ÜMRANİYE DUDULLUDA SATILIK DAİRELER SİTE İÇİNDE SIFIR KREDİYE UYGUN

Başkan Hasan Can, “16 Nisan demek, bu ülkenin istikrarlı hükûmetlerle geleceğe yıldırım hızıyla koşması demektir. Bu millet bugüne kadar yanılmadı. 15 Temmuz’u bir kez daha yaşamamak istiyorsak güçlü hükûmetlere ihtiyacımız var. İşte bu da siz milletimizin elindedir” dedi.

Başkan Hasan Can, “16 Nisan’dan sonra inşallah bu ülkede artık hükûmet krizi diye bir şey kalmayacak. Bu ülke hep tek başına iktidar olduğu zamanlarda kalkınmıştır” dedi. Başkan Hasan Can konuşmasının sonunda Almanya ve Hollanda’nın neden olduğu diplomatik kriz ile ilgili görüşlerini de paylaştı.

Ümraniye, Dudullu, Mustafa Aydın, Dudullu Dilaver Pastanesi, Dudullu Güven Giyim, Selahattin Kaya, Dudullu Hekimler Tıp Merkezi, Ali Yazlı, Seyyar Kaya, Ak Parti Dudullu, Ak Parti Ümraniye

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ